tours_hero_image

Туры в Сербию

Основна інформація про відпочинок у Сербії

Переліт і віза

Віза для громадян України до Сербії терміном на 30 днів не потрібна. Однак, прямого перельоту з України до Сербії немає, але долетіти можна з пересадками через Туреччину або європейські країни.

Готелі

Готелі в Сербії останнім часом активно оновлюються і з'являються нові. Особливо гарною якістю сервісу вважається белградський Hyatt Regency. Єдина незручність, яка може очікувати на гостей - відключення електроенергії та гарячої води, але це стосується лише невеликих міст.

Екскурсії та розваги

У Сербії знаходиться найбільша рівнинна фортеця в Європі - Бранковичі, яка захоплює дух. Також дуже цікаво відвідати село Кустуріци, яке являє собою етнографічний музей. Тут же розташовані численні святині, які приваблюють паломників з усього світу. У Сербії активно розвивається оздоровчий відпочинок, тож це чудове місце для тих, хто хоче оздоровитися.

Оздоровчі курорти

Сербія один із найкращих напрямків для бальнеолікування в Європі. Ціни тут значно нижчі ніж на інших європейських курортах, проте вони пропонують найрізноманітніші види лікування. Тут є термальні джерела, унікальні грязі з вулканічними породами та мінеральні джерела сповнені корисних властивостей.

Кухня

Найпопулярніша їжа в Сербії - це бурек, він нагадує листковий пиріг із сиром і м'ясом або з овочами. Любителям м'яса неодмінно сподобаються чевапчичі та дувеч. Ну і звісно варто тут скуштувати мусаку та подобу наших голубців - сарма.

Ціни

Ціни в Сербії набагато доступніші, ніж на інших більш розвинених курортах Європи. Найпопулярнішим способом подорожі до Сербії є автобусні тури Балканами.