5 тонких нюансів бронювання готелів на сайті booking.com, які вам потрібна знати

Для багатьох туристів фраза “забронювати готель в інтернеті” та “забронюбвати готель на booking.com” – синоніми.

Сьогодні я хочу розпловісти про деякі тонкі нюанси про booking.com, які потрібно знати перед бронюванням.

 

1. Оплата в готелі, а не на сайті

online-hotel-booking
Попри те, що ви вказуєте дані своєї кредитної карти при бронюванні, ніяких грошей від вас booking.com не отримує. Ви платите вже в готелі, а не при бронюванні. Ваша карта служить лише гарантією бронювання, повний розрахунок за проживання ви оплачуєте вже по приїзду в готель.

Готель має право зробити так звану передавторизацію – тобто заблокувати на вашому рахунку гарантійну суму. Це означає, що гроші заморожуються до того моменту, доки ви не розрахуєтеся з готелем в повному обсязі при заселенні. А після цього – розморожуються.

 

2. Данні вашої картки будете знати не лише ви

booking
booking.com використовує дані вашої карти тільки з однією метою – щоб передати їх в готель для передавторизації, про яку ми розповіли в першому пункті. Це означає, що усі дані, необхідні для списання грошей, потраплять в руки незнайомих вам облич.

Як правило, з 5* готелями проблем не виникає. А ось якщо ви бронюєте маловідомий готель в такій країні, як, наприклад, Україна, ми рекомендуємо віднестися до цього факту дуже уважно. Адже зловмисник (наприклад, адміністратор готелю, що звільнився), та отримав ваші дані, може використати їх для оплати послуг онлайн будь-коли. Такі випадки були.

 

3. Звертайте увагу на тариф


Частенько ви можете бачити дві або навіть більше ціни на один і той же номер. У такому разі уважно вивчите правила бронювання для кожного з варіантів. Ймовірно, що у разі нижчої ціни не передбачена відмова від бронювання або відсутнє харчування.
Крім того, існує достатня кількість спеціальних тарифів з певними обмеженнями: при бронюванні на вказану кількість ночей, тільки в особливий діапазон дат і тому подібне.
Саме такими обмеженнями також може бути обумовлена різниця в ціні в порівнянні з іншими системами бронювання.

 

4. Ваші додаткові побажання – право готелю, а не його обов’язок

Оскільки booking.com практично повністю автоматизована система, ваші додаткові побажання (наприклад, номер на верхньому поверсі або ранній заїзд) не будуть враховані при бронюванні. Це означає, що реагувати на них будуть співробітники готелю вже після підтвердження бронювання.

Це важливо, якщо ви бронюєте готель за незворотнім тарифом. Тобто, якщо для вас важливий, припустимо, тип ліжка, а готель не зможе його надати, відмовитися від номера вже, ймовірно, буде не можливо.
 

5. Без візи

verev
Дуже важливий момент – більшість європейських консульств не приймають як підтвердження бронювання готелю (обов’язковий документ для візи) ваучер від booking.com (справедливості заради – і інших відомих систем бронювання теж). Це означає, що забронювавши готель на booking.com, ви не зможете отримати шенгенську візу у більшості випадків.

 


ПЛАНУЄТЕ ПОДОРОЖ?
Залишіть запит, наші спеціалісти запропонують вам кращі варіанти за вигідною ціною

Отримати консультацію

Отримати консультацію

Это бесплатно и не обязывает вас бронировать. Обычно мы отвечаем в течение 30 минут рабочего времени
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Это бесплатно и не обязывает вас бронировать. Обычно мы отвечаем в течение 30 минут рабочего времени
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Це безкоштовно і не зобов'язує вас бронювати. Зазвичай ми відповідаємо напротязі 30 хвилин у робочій час
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Це безкоштовно і не забов'язує вас бронювати Зазвичай ми відповідаємо напротязі 30 хвилин у робочій час