Хургада чи Шарм-ель-Шейх: який курорт вибрати?

Вибираєте між Шарм-ель-Шейхом та Хургада для відпочинку? Дізнайтеся про особливості кожного курорту, включаючи пляжі, готелі, погоду, пам'ятки та вартість. Оберіть ідеальний курорт для себе і своєї родини.

Хургада чи Шарм-ель-Шейх: який курорт вибрати?

Досить часто у наших туристів виникає питання, який з двох найпопулярніших курортів Єгипту Шарм-ель-Шейх або Хургаду вибрати? Ми можемо сказати, що обидва курорти хороші, просто є низка особливостей, які відрізняють їх один від одного. Давайте розбиратися які.

Пляжі

Хургада чи Шарм-ель-Шейх: який курорт вибрати?

Найкращі для відпочинку з дітьми, звісно, пляжі Хургади, оскільки тут переважно всі пляжі з пологим заходом у море. У Шарм-ель-Шейху корали розташовані дуже близько до берега, тому вхід тут здебільшого по понтону, і найчастіше це відразу глибина. Але цей недолік, ще й перевага, оскільки не треба далеко запливати, щоб подивитися на морських мешканців, вам буде достатньо маски, щоб подивитися на красу Червоного моря. Біля Хургади теж є гарний кораловий риф, але плисти до нього доведеться на човні.

Готелі

Хургада чи Шарм-ель-Шейх: який курорт вибрати?

Треба зауважити, що Хургада старий курорт і безліч готелів тут побудовані досить давно, хоч і проводиться часта реновація. Шарм-ель-Шейх – набагато сучасніший і якість готелів та сервісу тут вища. Однак, на обох курортах часто будують нові готелі, тому тут важливо звернутися до справжнього професіонала, який підбере для вас по-справжньому гарний готель.

Погода

Хургада чи Шарм-ель-Шейх: який курорт вибрати?

Ще однією важливою відмінністю цих курортів є погода. Річ у тім, що в Хургаді постійно дмуть вітри. Саме через це тут максимально комфортно влітку, але дуже прохолодно взимку. У Шарм-ель-Шейху все з точністю, але навпаки. Зима тут цілком комфортна для відпочинку і навіть у лютому можна засмагати на пляжах. Річ у тім, що Шарм-ель-Шейх від вітрів захищають гори, хоч і не скрізь, тому теж дуже важливо підібрати бухту, максимально захищену від вітру, якщо ви плануєте відпочинок у зимову пору року. Наша менеджерка з туризму Анастасія Теслик раніше розповідала яку бухту Шарм-ель-Шейха обрати.

Пам’ятки

Хургада чи Шарм-ель-Шейх: який курорт вибрати?

Якщо ви їдете до Єгипту не тільки на “Все включено”, а й хочете подивитися на піраміди Хіопса, то краще обирати Хургаду. Річ у тім, що з Шарм-ель-Шейха зараз до пірамід зараз можна потрапити тільки літаком, а це вийде значно дорожче, ніж екскурсія автобусом з Хургади. Але в Шарм-ель-Шейху також є на що подивитися. Це і гора Мойсея, і монастир святої Катерини. Також усім охочим буде можливість відвідати заповідники Рас-Мохаммед. А також із Шарм-ель-Шейха набагато вигідніше вирушити на екскурсії до Йорданії та Ізраїлю.

Вартість

Хургада чи Шарм-ель-Шейх: який курорт вибрати?

Якщо ви шукаєте недорогий сімейний курорт, то варто обирати Хургаду. Ціни тут набагато доступніші, ніж у Шарм-ель-Шейху. На вартість також впливає і той факт, що вильоти в Хургаду бувають тільки з Києва, а в Шарм-ель-Шейх можна вирушити прямо з Одеси.Як бачите, в обох курортів є як свої переваги, так і свої недоліки. Дуже багато залежить від того, який готель вам підбере ваш менеджер з туризму. Наприклад, менеджери “ХО” щороку їздять в інфо-тури до Єгипту і знають найактуальнішу інформацію про готелі, тож зможу відповісти на всі ваші запитання і підібрати ідеальний готель для відпочинку.

Поділитися