Як поводити себе в ОАЕ?

Якщо ви збираєтеся завітати до Арабських Еміратів, пам'ятайте, що ви їдете до мусульманської країни, а це означає, що норми поведінки в ній значно відрізняються від українських.

Як поводити себе в ОАЕ?

 Ми підготували для вас відповіді на найпопулярніші запитання про те, що можна і чого не можна робити в ОАЕ.

Який одяг носити?

Як поводити себе в ОАЕ?

Паранджу носити, звісно, не потрібно, але бажано, щоб жіночий одяг не був зухвалим, прикривав плечі та ноги. Намагайтеся уникати міні-спідниць, глибоких декольте і суконь, що просвічуються, на голе тіло. Засмагати топлес теж не варто. Суворих правил в одязі для чоловіків немає, але не варто ризикувати і ходити Арабськими Еміратами з оголеним торсом.

Чи можна вживати алкогольні напої в ОАЕ?

Як поводити себе в ОАЕ?

Вживати алкоголь мусульманам суворо забороняється. На приїжджих туристів це правило не поширюється, але за розпивання алкоголю на вулиці, туристу загрожує штраф або тюремне ув’язнення. У барах, ресторанах і номерах готелю – можна.

Чи можна жити в одному номері особам, які не перебувають у шлюбі?

Як поводити себе в ОАЕ?

Практично всі готелі в Арабських Еміратах лояльно ставляться до цивільного шлюбу, але цим у жодному разі не варто зловживати і поводитися стримано, і скромно на людях.

Як поводитися закоханим у громадських місцях?

Як поводити себе в ОАЕ?

Запам’ятайте, що в публічних місцях суворо заборонено будь-який прояв будь-яких почуттів, крім дружніх. На жаль, є безліч прикладів, коли пари потрапляли до в’язниці через один тільки поцілунок.

Чи потрібно завжди мати при собі паспорт?

Як поводити себе в ОАЕ?

Ні, не потрібно. Достатньо мати ксерокопії паспорта і візи. Оригінали краще залишити в сейфі в номері готелю, тому що втрата паспорта загрожує вельми великими неприємностями аж до арешту на термін, необхідний для отримання нового паспорта або довідки з консульства.

Як поводитися з арабами?

Як поводити себе в ОАЕ?

Усі місцеві жителі дуже привітні та гостинні. І це щиро – адже Емірати, на відміну від Єгипту і Туреччини, живуть зовсім не за рахунок туристів. Але все ж краще не намагайтеся зблизитися з ними, не фотографуйте самих жителів, їхні будинки, адміністративні будівлі. Перш, ніж зробити фото, особливо арабської жінки, краще запитати дозволу.

Водночас будьте уважні та завжди дотримуйтесь правил поведінки, бо 85% населення ОАЕ – це вихідці з інших країн, які приїхали сюди на роботу. Серед них багато пакистанців, індусів, які дуже зацікавлені в додатковому заробітку. Таким заробітком може виявитися скарга на вас у відповідні органи, які вітають і заохочують доноси.

Також хочемо звернути вашу увагу, що емірат Шарджа – найсуворіший емірат. Тут діє 100%-й сухий закон, а за відкритий одяг і нескромну поведінку набагато вірогідніше потрапити до в’язниці.

Якщо ви їдете у відпустку до Арабських Еміратів, поважайте традиції й закони цієї чудової країни, і гарний відпочинок вам гарантовано.

Поділитися