Як вибрати готель для відпочинку в ОАЕ?

Дізнайтеся про ключові аспекти вибору готелю в Дубаї, включаючи нюанси з пляжами, депозитами, харчуванням, трансферами до торгових центрів, якістю Wi-Fi та брудними вікнами. Ці поради допоможуть вам уникнути неприємних сюрпризів і зробити ваше перебування в Еміратах комфортним.

Як вибрати готель для відпочинку в ОАЕ?

Ця стаття буде вам корисна, якщо ви їдете в Емірати вперше. У ній я хочу розповісти про тонкі нюанси вибору готелю в Дубаї, які я записав після перегляду майже 50 готелів у всіх Еміратах.

Коли обиратимете собі готель – зверніть увагу менеджера на ці деталі.

Пляжі в ОАЕ

Як вибрати готель для відпочинку в ОАЕ?

У більшості готелів Дубая (крім дорогих “п’ятірок”, які розташовані на першій лінії материкової частини або на Пальмі) немає власного пляжу. При цьому практично всі готелі надають безкоштовний трансфер на один із громадських пляжів. Найкращі з них – Jumeira Open Beach і Jumeira Beach Residence.

Готелі Дейри найчастіше роблять трансфер на пляж Mamzar, він не дуже, а крім того платний (5 дирхамів за вхід).

Громадські пляжі Дубая не обладнані, а якщо на них і є прокат пляжного приладдя, то воно дуже дороге (наприклад, на Jumeira Beach Residence день прокату шезлонга, матраца, парасольки і рушника коштує близько $60). Тому зверніть увагу, чи надає ваш готель прокат цих речей, і якщо так, то безкоштовно чи за гроші.

Депозит

Як вибрати готель для відпочинку в ОАЕ?

Більшість готелів Дубая вимагають грошовий депозит при заїзді. Це нормальна практика, але незвична для наших туристів, вихованих Аll inclusiv’ом.

Розмір депозиту зазвичай становить від 100 до 500 дирхамів за день проживання за кімнату. Його зручність полягає в тому, що ви можете користуватися всіма послугами готелю, не носячи з собою постійно гроші: просто записуєте на номер.

При цьому найчастіше розмір депозиту можна обговорювати під час заїзду або взагалі замінити його закордонним паспортом. Якщо ж ви категорично не хочете залишати його, то, найімовірніше, готель не конфліктуватиме, а дасть вам змогу це зробити. Але будьте готові до того, що в цьому разі вам, найімовірніше, закриють міні-бар, а напої в ресторанах приноситимуть тільки після оплати.

Обід і вечеря

Як вибрати готель для відпочинку в ОАЕ?

Якщо ви обрали тип харчування HB – сніданок і вечеря – знайте, що більшість готелів дозволяють вільно змінювати вечері на обіди. У дорогих готелях це можна робити навіть без попередження – просто приходьте в ресторан і все. У простіших готелях – за попереднім повідомленням.

Це зручно, якщо ви запланували екскурсію на вечір, а втрачати оплачений прийом їжі не хочете.

Трансфери до молів

Як вибрати готель для відпочинку в ОАЕ?

Шопінг – це національний еміратський вид спорту. Напевно і ви плануєте щось прикупити собі в одному з брендових магазинів знаменитих дубайських Mall of Emirates або Dubai Mall.

Зверніть увагу, що всі пристойні готелі Дубая забезпечують безкоштовний трансфер до одного або одразу кількох молів. У дорогих готелях ці трансфери від’їжджають щогодини, у простіших – двічі-тричі на день.

Слабкий wi-fi

Як вибрати готель для відпочинку в ОАЕ?

От чесно, що не очікував побачити в Еміратах, так це проблеми з інтернетом. Однак це так майже для всіх нелюксових готелів: інтернет або платний, або поганий. У дорогих “п’ятірках”, слава Богу, все нормально, але в них усе ж зупиняється меншість.

Якщо вам потрібно постійно залишатися на зв’язку під час відпочинку, я рекомендую почитати відгуки про конкретний готель щодо цього. Не звертайте увагу, якщо сам готель говорить про себе “безкоштовний інтернет”. Він може бути безкоштовним, але дуже, дуже слабким.

Брудні вікна

Як вибрати готель для відпочинку в ОАЕ?

Ну, і наостанок порада для тих, хто вже приїде в Емірати. Якщо у вашому готелі будуть брудні вікна – не лякайтеся. Річ у тім, що там постійно трапляються піщані бурі, а крім того, конструкція вікон у багатоповерхових готелях така, що вони не відчиняються з метою безпеки. Тому помити вікна – це ціла проблема, роблять це нечасто. Просто знайте про таку особливість усіх еміратських готелів, і через пару днів ви навіть не будете її помічати.

Поділитися