Подорожувати поодинці: 5 переваг

Подорожі поодинці мають як переваги, так і недоліки. Вони надають свободу у прийнятті рішень, сприяють новим знайомствам та дозволяють повністю насолодитися самотністю, але можуть бути дорожчими і небезпечними. Важливо зважити всі аспекти, щоб повернутися з приємними спогадами та новим досвідом.

Подорожувати поодинці: 5 переваг

Як часто ви були змушені відмовитися від заслуженої відпустки, бо не було з ким поїхати відпочивати або не збіглися ваші бажання і можливості з інтересами ваших супутників?

У таких ситуаціях вихід є – мандрувати самостійно. На перший погляд це здається небезпечним, нудним і нецікавим. Давайте розглянемо аргументи за і проти подорожей поодинці.

Звісно, одиночні подорожі мають свої недоліки. Подорожувати одному дорожче: зазвичай за одномісне розміщення в готелі потрібно доплачувати. Також користуючись послугами таксі, приміром, уся сума оплачується вами, а не ділиться на кілька людей. У деяких країнах гуляти ввечері поодинці справді небезпечно, особливо дівчатам. Також будьте готові до незначних незручностей в аеропорту, наприклад, нікому буде доглянути за валізою, поки вам потрібно відлучитися.

Переваги подорожей поодинці

1. Самостійність

Подорожувати поодинці: 5 переваг

Подорожуючи наодинці, ви самі ухвалюєте всі рішення: в якому ресторані пообідати, о котрій годині прокинутися, як довго засмагати біля басейну, на яку екскурсію поїхати і які сувеніри купити для друзів. Що б не трапилося – вирішувати доведеться самостійно. Також у вас є можливість практикувати ваші навички в іноземних мовах, оскільки ніхто не буде перекладати для вас.

2. Нові знайомства

Подорожувати поодинці: 5 переваг

Хоча відпочиваючи з сім’єю або з друзями, ніхто й не заважає заводити нові знайомства, люди не часто виходять за рамки звичної компанії. Поодинці більше шансів підійти до незнайомої людини або що вона підійде сама, після чого може зав’язатися цікаве знайомство.

3. Нікого не потрібно чекати

Подорожувати поодинці: 5 переваг

Що більше людей, то більша ймовірність того, що хтось може спізнюватися, затримуючи всю компанію. Не буде нікого, хто сповільнюватиме вас, ніхто не буде одягатися цілу вічність або йти повільним кроком. Також у номері готелю не потрібно ділити ванну з сусідом.

4. Відпочинок від усього і від усіх

Подорожувати поодинці: 5 переваг

Самотність іноді буває дуже корисною. Саме в самостійній подорожі випадає чудова нагода побути наодинці з собою, коли навколо незнайомі місця, а ймовірність зустріти знайому людину дуже мала. Ви можете насолодитися тишею, не потрібно розмовляти з кимось постійно або ви можете подорожувати, слухаючи улюблену музику.

5. Пригоди та яскраві спогади

Подорожувати поодинці: 5 переваг

Вирушаючи в одиночну подорож, без пригод не обійтися. Саме такі історії з відпочинку ви розповідатимете своїм друзям по приїзду та онукам на старості років.

З огляду на всі переваги та недоліки, пам’ятайте, що після самотньої поїздки ви повернетеся не тільки з приємними спогадами, а й навчитеся покладатися тільки на себе в абсолютно незнайомому вам місці.

P.S. Реакція людей, коли вони дізнаються, що ви плануєте вашу подорож, або, що ви подорожуєте один – безцінна.

Поділитися