Скільки коштує навколосвітня подорож

Вартість навколосвітньої подорожі може сильно варіюватися залежно від обраного маршруту, тривалості поїздки, класу обслуговування і багатьох інших чинників. Однак, щоб дати уявлення про витрати, розглянемо кілька важливих пунктів.

Скільки коштує навколосвітня подорож

Чи бувають гарячі навколосвітні подорожі?

Скільки коштує навколосвітня подорож

  Наша відповідь - ні! Продаж квитків на будь-яку навколосвітню подорож, відкривається за кілька місяців до старту. І попри високу ціну, квитки швидко розкуповують. Адже, щоб організувати таку поїздку спонтанно просто фізично неможливо. Для цього необхідно багато сил і часу.

Як організувати навколосвітню подорож?

Скільки коштує навколосвітня подорож

  Найпростіший спосіб організувати навколосвітню подорож - це навколосвітній круїз. Ви живете на комфортабельному лайнері, з безліччю розваг на борту.

Скільки коштує навколосвітня подорож

Переваги круїза

У такій поїздці вам будуть доступні всі блага готелю 5* з однією лише відмінністю: вже завтра зранку ви прокинетеся в новому місті або навіть країні. І у вас буде цілий день на прогулянки, фотографії, дегустацію місцевої кухні і все, чого душа забажає. Годині о 6-7 вечора ви повертаєтеся назад на лайнер, де всі готові вас годувати і розважати.

Якщо говорити про сам лайнер, то тут є все: починаючи від театру і караоке, закінчуючи казино і картинною галереєю.  

  Уявіть собі на хвилинку такий маршрут:

Італія – Франція – Іспанія – Мадейра – Сен-Мартен – Віргінські острови – Пуерто-Рико – Кюрасао – Аруба – Колумбія – Панама – Коста-Рика – Нікарагуа – Гватемала – Мексика – США – Французька Полінезія – Американське Самоа – Самоа – Тонга – Фіджі – Нова Зеландія – Австралія – Сінгапур – Малайзія – Таїланд – Шрі-Ланка – Мальдіви – ОАЕ – Оман – Йорданія – Єгипет – Греція

Непогано, правда? Ну і головне питання.

Скільки коштує навколосвітній круїз?

Скільки коштує навколосвітня подорож

Найдешевша внутрішня каюта на двох коштуватиме 24 958 євро. Вартість каюти з балконом починається від 36 958 євро. Ну а найдорожчий сьют обійдеться туристам у 76 358 євро. Це вартість за двох осіб, включно з обов’язковими портовими зборами. У неї входить триразове харчування і всі розважальні заходи на борту.  

Назвати таку пригоду доступною або бюджетною, звісно, не можна. Але теоретично накопичити на подібну подорож один раз у житті можна.

Ми бажаємо вам бути безстрашними мрійниками і відчайдушними мандрівниками. І тоді навколосвітня подорож стане не мрією, а реальністю!   

Поділитися