У гонитві за знижками: топ-5 аутлетів Європи

Ви напевно чули про так звані «аутлет-села» або «модні села», розташовані в передмістях великих європейських міст. Це особливі місця, спеціально створені для комфортного і захопливого шопінгу. Основною привабливістю аутлетів є постійні розпродажі! У нас є як мінімум п'ять варіантів, куди можна вирушити цієї осені за вигідними покупками!

У гонитві за знижками: топ-5 аутлетів Європи

La Vallée Village, Париж, Франція

У гонитві за знижками: топ-5 аутлетів Європи

 У нашому рейтингу неможливо обійти стороною Париж. Лише за годину їзди від цього модного міста, і лише за кілька кроків від Діснейленду, розташований аутлет La Vallée Village. Цей рай для шопоголіків пропонує понад 115 бутиків найпрестижніших брендів зі стабільними знижками, починаючи від 33%.

Крім того, у La Vallée Village доступна послуга персонального стиліста абсолютно безплатно, головне - подати заявку заздалегідь на офіційному сайті аутлету.

La Roca Village, Барселона, Іспанія

У гонитві за знижками: топ-5 аутлетів Європи

 Ще одна популярна точка призначення для любителів шопінгу - La Roca Village. Це торгове містечко, що поєднує в собі понад 130 бутиків, виконане в традиційному каталонському стилі. Тут ви можете освіжити свій гардероб і при цьому заощадити до 60%.

 Попередньо замовивши послугу, ви також можете скористатися послугою персонального стиліста. Для відвідування La Roca Village з Барселони доступний автобус Shopping Express.

Ingolstadt Village, Мюнхен, Німеччина

У гонитві за знижками: топ-5 аутлетів Європи

  Доступ до Ingolstadt Village можливий не тільки з Мюнхена, а й з інших міст. Щодня з Мюнхена курсує фірмовий Shopping Express.

У цьому місці створено всі умови для комфортного шопінгу! Крім сотень бутиків популярних брендів, тут також представлені кафе і ресторани. Крім того, працює безкоштовний готель для собак, а також є міжконфесійна кімната для молитов і пеленальна кімната.

Fidenza Village, Мілан, Італія

У гонитві за знижками: топ-5 аутлетів Європи

 Fidenza Village - до 70% на більш ніж сотню найкращих світових брендів! Як завжди, тут можна замовити послугу персонального стиліста, доїхати на фірмовому автобусі Shopping Express і скористатися послугою «shopping hands-free». Крім того, на всій території аутлету надається безплатний Wi-Fi, тож ви можете поділитися фотографіями з примірювальної з друзями й ухвалити рішення, чи варта покупка.

Las Rozas Village, Мадрид, Іспанія

У гонитві за знижками: топ-5 аутлетів Європи

  Любителі шопінгу з'їжджаються сюди за знижками до 60%. Las Rozas Village пропонує своїм відвідувачам широкий вибір бутиків, кафе і ресторанів, а також послуги персонального стиліста, shopping hands-free і безкоштовний Wi-Fi по всій території.

 Будь-який напрямок стане захопливим, пізнавальним і вигідним для любителів шопінгу.

Поділитися