ТОП 5 місць для відпочинку на травневі свята

На травневі свята чудовими варіантами для відпочинку є Туреччина, Єгипет, Іспанія, ОАЕ та автобусні тури по Європі. Туреччина та Єгипет пропонують теплий клімат і якісний сервіс, Іспанія приваблює європейськими курортами, а ОАЕ вражає своєю розкішшю та комфортною температурою. Автобусні тури дозволять відвідати кілька країн та насолодитися різноманітними фестивалями.

ТОП 5 місць для відпочинку на травневі свята

Травневі вже не за горами і питання про те, як і де їх святкувати дуже актуальне. Хтось буде слідувати традиції та організує пікнік за містом, а комусь захочеться чогось нового, як, наприклад, вирушити в подорож. Тому ми вирішили розповісти про найкращі варіанти, куди ви можете вирушити на Свято Весни і Праці.

Туреччина

ТОП 5 місць для відпочинку на травневі свята

Коли мова заходить про якісний сервіс, смачне харчування за системою “Все включено”, зелені території та гори, що йдуть у море, всі відразу розуміють, що йдеться про Туреччину. Тут велика кількість готелів, які чудово підійдуть для відпочинку з дітками і стільки ж готелів, які чудово підійдуть для тусовочного молодіжного відпочинку.

На початку травня температура повітря вдень становить +24°C. Температура в Егейському морі в травні сягне позначки +19°C, а в Середземному на кілька градусів вища.

Якщо вам не цікавий відпочинок біля моря, можете вирушити до Стамбула. Це місто прекрасне в будь-яку пору року!

Єгипет

ТОП 5 місць для відпочинку на травневі свята

Другий за популярністю Єгипет теж є чудовим місцем для відпочинку в травні. Тут за доступну ціну можна чудово відпочити в хорошому готелі зі смачною кухнею. Досвідчені туристи знають, що влітку в цій країні дуже спекотно, тому весна – чудовий час для подорожі до Єгипту, коли сонце вже гріє, але ще не пече. Температура повітря вдень у середньому сягає +26°C у Шарм-ель-Шейху та +28°C у Хургаді.

Іспанія

ТОП 5 місць для відпочинку на травневі свята

Після запровадження безвізового режиму дедалі більше туристів стали обирати європейські курорти для відпочинку. Красуня Іспанія на сьогоднішній день є одним із топових напрямків серед українців. Воно й не дивно! Тут можна чудово відпочити на будь-який розмір гаманця – для бюджетних туристів Коста Брава і Коста Дорада, для вимогливих туристів – острови Ібіца, Тенеріфе і Майорка;

За прогнозами погоди в травні в усіх регіонах країни досить тепло. Середня температура повітря може сягати +25°C. Вода на південних регіонах прогрівається до +20°C і вище, біля берегів іспанських островів в Атлантичному океані вода прогрівається до +22°C. Найхолодніші води залишаються біля берегів Більбао – вода прогрівається лише до +16°C.

ОАЕ

ТОП 5 місць для відпочинку на травневі свята

Емірати досить популярні серед туристів саме на травневі свята, насамперед завдяки комфортній температурі повітря (влітку дуже важко вдень перебувати на сонці). Виділити якийсь емірат дуже складно. Найпопулярнішим курортом на травневі свята вважається Дубай. Не менш цікаво буде провести свій відпочинок у Шарджі. Для більш спокійного відпочинку підійде Аджман, де практично немає галасу й метушні. У Фуджейрі дуже красива природа.

Якщо хочете в травні відчути справжнє літо, тоді дорога вам тільки в ОАЕ. Середня температура сягає +37°C. Морська вода прогрівається до +28°C, що дає змогу насолоджуватися довгим купанням і далекими запливами.

Автобусные туры

ТОП 5 місць для відпочинку на травневі свята

Відмінним варіантом для подорожі на травневі буде автобусний тур. За раз ви зможете відвідати не одну, а кілька країн і провести час весело й активно. І саме в травні така подорож буде найприємнішою та найцікавішою, адже погода вже в більшості країн приємна (не холодно і не спекотно), можна відвідати безліч цікавих фестивалів, як, наприклад, фестиваль квітів у Голландії, чи пивний фестиваль у Чехії, чи фестиваль привидів у Словаччині. Так у такому турі вам завжди буде, на що подивитися!

Поділитися