Чому дорожчають тури до Єгипту та чи варто чекати гарячих турів?

За останні декілька років українці вже звикли до наднизьких цін на тури до Єгипту. Вартість турів на двох з харчуванням “Все Включено” стартувала від 10 000 грн. Проте, за останні тижні Єгипет стрімко зріс в ціні майже вдвічі і туристи відкладають подорож, сподіваючись на гарячі пропозиції.У цій статті розкажемо, чому ціни зростають і на що чекати у майбутньому.

Російські туристи повернулися на курорти Єгипту

man in gray hoodie standing in front of brown rock formation during daytime

Одна з головних причин здорожчання цін на Єгипет – це звичайно повернення російських туристів на курорти Єгипту. Поки що рейсів до Єгипту все ще не надто багато, проте цього достатньо, щоб у найпопулярніших готелях закінчилися місця. Українські туристи вже зараз часто стикаються з проблемою, що бронювання у готелі не підтверджують і пропонують не надо якісні альтернативи. Гірше коли туристи дізнаються, що їх готель заповнено вже на відпочинку. Щоб вирішити цю проблему, готельєри Єгипту починають відкривати готелі, які довго були закриті, проте сервіс та якість довго зачинених готелів залишає бажати кращого. Тому, якщо ви хочете відпочити у якісних готелях з вже налагодженим сервісом, ми радимо планувати свою подорож заздалегідь. Надалі російських туристів на курортах Єгипту ставатиме все більше, а забронювати улюблені готелі буде все важче.
 

Вартість номерів у готелях підвищується з 1 листопада

Ще одна неприємна новина чекає туристів з 1 листопада. Влада Єгипту встановила мінімальні ціни на проживання у готелях Єгипту, щоб збільшити якість сервісу та подолати конкуренцію. Відтепер, мінімальна вартість проживання у готелі 5* становитиме мінімум $40 за людину, а у готелях 4* – $28. Це також вплине на вартість турів, оскільки найдорожча частина вартості турів – це саме проживання у готелі.

Чи варто чекати гарячих турів взимку?

green grass field with trees and brown concrete building

Наразі у Єгипті високий сезон. Жовтень та листопад – ідеальний час для подорожі у Єгипет. Сезон вітрів, ще не розпочався, а море та погода максимально комфортні для відпочинку. До того ж на кінець жовтня припадають шкільні канікули i це робить попит на тури до Єгипту максимальним. Проте, початок грудня, лютий та березень це низький сезон, коли вартість турів традиційно знижується. Можна очікувати, що вартість турів у цей період трохи знизиться, проте мінімальної вартості очікувати не варто. А ось якщо, ви плануєте відмічати Новий рік у Єгипті починайте обирати тури вже зараз! По-перше, ви зможете обрати місця у кращих готелях, по-друге – вартість з кожним днем буде лише зростати. По-перше, ви зможете обрати місця у кращих готелях, по-друге – вартість з кожним днем буде лише зростати і це єдина можливість зекономити на відпочинку.


ПЛАНУЄТЕ ПОДОРОЖ?
Залишіть запит, наші спеціалісти запропонують вам кращі варіанти за вигідною ціною

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 − eight =

Отримати консультацію

Отримати консультацію

Это бесплатно и не обязывает вас бронировать. Обычно мы отвечаем в течение 30 минут рабочего времени
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Это бесплатно и не обязывает вас бронировать. Обычно мы отвечаем в течение 30 минут рабочего времени
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Це безкоштовно і не зобов'язує вас бронювати. Зазвичай ми відповідаємо напротязі 30 хвилин у робочій час
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Це безкоштовно і не забов'язує вас бронювати Зазвичай ми відповідаємо напротязі 30 хвилин у робочій час