Головнаarrow_iconCтокові тури

Раннє бронювання! Відпочинок у Греції і безліч екскурсій на вибір

Раннє бронювання! Відпочинок у Греції і безліч екскурсій на вибір
Дата виїздуДата виїзду

06 червня

Місто виїздуМісто виїзду

Одеса

Тривалість туруТривалість туру

9 ночей

ХарчуванняХарчування

Без харчування

Ціна за людину
10 234 грн

19 999 грн

-48%

Стоковий тур "На зустріч до Афродіти"

День 1

Виїзд із Одеси та Ізмаїл.Перетин кордонів. Нічний переїзд.

День 2

Прибуття до Греції і вільний час для відпочинку на морі.Паралія Пантелеймонос – курорт на березі Егейського моря, розташований біля підніжжя гори Олімп. Широка піщана берегова лінія є однією з найчистіших у світі! Заселення в готель.Вільний час. Ніч у готелі.

День 3

Сніданок. Екскурсія на Метеори “Парячі монастирі” 40 EUR. Нас чекає екскурсія до одного з найбільших монастирських комплексів у Греції, розташованого на скелях! Під час цієї екскурсії ми насолодимося неймовірно гарним краєвидом на Фессалійську рівнину і дізнаємося легенду утворення цих монастирів!

Ніч у готелі.

День 4

Сніданок. Екскурсія на Олімп “В гості до богів” (35 EUR + вх. біл.) Олімп – це найвищий гірський ланцюг у Греції. Її висота складає 2917 метрів. Це те місце, де проживали і звідки правили світом 12 богів! Наша екскурсія розпочнеться з підйому на гору Олімп та відвідин Монастиря Діонісія. Після екскурсії на гору Олімп пропонуємо всім бажаючим відвідати унікальну локацію – села: Новий Пантелеймон та Старий Пантелеймон. Незважаючи на схожі назви, приставки до міст «Старий» та «Новий» відображають не лише час виникнення, а й атмосферу, побут та колорит поселень.Першою нашою зупинкою буде старовинний венеціанський замок Платамонас, розташований прямо навпроти Нового Пантелеймонасу. Це одна з найвидатніших пам’яток Пієрії. Фортеця перебуває у досить хорошому стані, а вхід до неї доступний за невелику плату. (3 EUR)Чарівне гірське село Паліос Пантелеймонас (від гр. Старий Пантелеймон) причаїлося в Олімпійському гірському масиві, яке по праву вважається одним з найкрасивіших у Греції. Вона комфортно розташувалася на висоті 700 м над рівнем моря в оточенні пишної зелені. Звідси відкриваються чудові краєвиди на Егейське узбережжя та замок. Архітектура села зберегла вірність стародавнім традиціям і вражає гармонією з навколишніми пейзажами. Також у цьому селі ми відвідаємо церкву Святого Пантелеймона, де ви можете поставити свічки та залишити записки. А після екскурсії на нас чекає обід (за доп.плату) в одній із найзнаменитіших гірських таверен Північної Греції.Ніч у готелі.

День 5

Сніданок. Круїз на острів Скіатос “Смарагдовий острів” (55 EUR) Сьогодні ми побачимо смарагдовий діамант Північних Спорадських островів з найкрасивішими пляжами та мальовничою архітектурою! Наша подорож почнеться з міста Волос, який розташований біля підніжжя гори кентаврів — Пеліон. Круїз на кораблі триває близько двох годин. Весь цей час ми матимемо можливість насолоджуватися фольклорною танцювальною програмою, відпочинком та спостереженням за дельфінами, що супроводжують кораблі в Егейському морі! Нас чекає купання на одному з найчарівніших пляжів Кукунаріс, і вільне в місті Скіатос для ланчу, шопінгу та прогулянки. Все це обов’язково вразить нас і надихне! Ніч у готелі.

День 6

Сніданок. Екскурсія Афінами та Акрополем «Верхнє місто» (75 EUR + вх. біл.) – ми побачимо такі легендарні місця, як Храм Зевса Олімпійського, будівлю Парламенту та інші чудові архітектурні ансамблі. Протягом піднімемося до Акрополю, де знаходяться знамениті храми – Парфенон і Пропілеї, звідки відкривається чудовий краєвид на кам’яні амфітеатри Діоніса.Також ви побуваєте біля Палацу Грецького Парламенту, де відбувається знаменита зміна варти і на Площі Синтагму.А по дорозі назад ми під’їдемо до Фермопільської ущелини біля якої спартанці тримали оборону і де знаходиться пам’ятник 300-Спартанцям.Ніч у готелі.

День 7

Сніданок.

Екскурсія на Діон і Вергіну «Старовинні міста» (30 EUR + вх. біл.) Діон – древнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. В археологічному парку можна побачити тут святилища Деметри та Ізіди, античний Одеон, римські лазні, житлову частину стародавнього міста та «палац Діоніса».Вергіна – перша столиця стародавньої Македонії, яку, за переказами, заснував Каран і назвав її Егес. Розквіт цього міста посідає V-IV ст. до зв. е. В 1977 Вергіна стала широко відома, коли в ході археологічних розкопок була виявлена ​​гробниця Філіпа II – батька Олександра Македонського. Усередині мармурового саркофага Філіпа II було знайдено золоту скриньку з останками вбитого царя, золоту царську корону та інші предмети, що становлять величезний інтерес з культурно-історичної точки зору. Ніч у готелі.

День 8

Сніданок. Екскурсія на водоспади Едеси та до термальних джерел Позар “Чарівні джерела” (35 EUR + вх. біл.) Ми проїдемо через багаті сільськогосподарські регіони та міста Центральної Македонії і приїдемо до прекрасного міста Едеса — столиці вишень! Тут ми матимемо можливість насолодитися красою природи, водоспадами — найбільшим з них — Каранос, погуляти навколо них і навіть пройти крізь! Також ми побачимо один маленький музей із виробництва кунжутної олії! Далі ми вирушимо до термальних джерел Позар одного з найкрасивіших курортів у Центральній Македонії, розташованого біля підніжжя гори Каймакчалан заввишки 2524 метри! Гарячі джерела температурою 37℃ протікають вздовж русла річки, формуючи невеликі природні термальні водоспади та озера. Тут, близько 15 печер, також розташований Спелеологічний парк Греції, деякі з яких доступні для відвідування! З собою можна взяти купальний костюм та рушник. А ще у нас буде час відвідати місцевий ринок із традиційними грецькими продуктами — алкогольними напоями, сушеними фруктами, медом, варенням, чаєм тощо. Ночівля в готелі.

День 9

Сніданок. Виселення із готелю.Переїзд у Салоніки.Виїзд до України.

День 10

Прибуття в Одессу.

Раннє бронювання! Відпочинок у Греції і безліч екскурсій на вибір

🚌 У вартість автобусного туру включено:

✅ проїзд комфортабельним автобусом
✅ проживання у готелі
✅ супровід керівника групи
✅ страхування

Додатково оплачується:

📌 додаткові екскурсії (за бажанням)
📌 вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
📌 одномісне розміщення (за бажанням)
📌 особисті витрати та харчування
📌 Туристичний податок - 1,5 євро з особи на добу
📌 аренда навушників