Календар низьких цін в готель Gran Garbi Hotel

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Gran Garbi Hotel

Загальная інформація

Готель Gran Garbi розташований у вигідному місці між двома пляжами на березі Середземного моря. Тут відкриваються чарівні види на сонячну провінцію, що навколо. Це ідеальне місце для любителів спокійного відпочинку на узбережжі. Готель був споруджений у 1984 році і повністю відновлений у 2011 році. Gran Garbi - це частина готельної мережі.

Розташування

За 90 км від аеропорту Барселони, за 30 км від аеропорту Жирони. Готель Gran Garbi Aqua Park розташований у спокійному житловому районі міста Льорет-де-Мар, за 5 хвилин від пляжу Феналс. До готелю можна дістатися за 5 хвилин.

Послуги в готелі

У ресторані з двома відкритими терасами гостям подають страви за принципом шведського столу. Тут регулярно проводяться заходи з відкритою кухнею та тематичні вечори.

Море та пляж

Пляж Льорет-де-Мар розташований за 300 метрів від готелю. Це найдовший піщаний пляж протяжністю 1,5 кілометра, розташований в центральній частині міста.

Для дітей

Дитячий клуб для малят у віці від 3 до 12 років.

Розваги та спорт

Кілька разів на тиждень проводяться денні заходи і вечірні розваги. Улітку дітям є можливість чудово провести час у дитячому клубі та на ігровому майданчику, а також взяти участь у цікавій програмі. Гостям надається можливість безкоштовно відвідати аквапарк Aqua Splash Garbí, який діє з червня до 16 вересня.

Номери

3 6-поверхові будівлі, 326 кімнат.