Календар низьких цін в готель Blue Sea Ses Cases d'Or

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Blue Sea Ses Cases d'Or

Загальная інформація

Апарт-готель Blue Sea Ses Cases d'Or з невеликими квартирами розташований серед прекрасного саду, всього за 300 метрів від пляжу Кала д'Ор. Тут ви знайдете комплекс у середземноморському стилі, складений з тихих і зручних будинків на один або два поверхи. Це ідеальне місце для спокійного родинного відпочинку. Готель був відремонтований у 2004 році.

Послуги в готелі

У комплексі розташовано басейн і декілька ресторанів. На території комплексу можна відвідати ресторан з форматом «шведського столу» і піцерію, де подають традиційну італійську піцу, а також заклад з обслуговуванням за меню.

Море та пляж

Пляж Кала д'Ор розташований лише за 15 кілометрів від Порто Колом. Цей прекрасний берег має кілька назв, таких як Кало де сес Донес, Кала д'Хорт і Кала д'Ор. Вважається одним з найзатишніших і найприємніших пляжів у Сантаньї. Це піщане ділянка з чистою водою і м'яким піском, яка зачаровує своєю красою. Якщо ви любите морські прогулянки, ви можете підплисти на якорі. Дно пляжу вкрите водоростями і має глибину від двох до трьох метрів. Проте, за східного вітру і неспокійного моря, керування водним транспортом тут може бути важким завданням. Можливо, саме тому це місце вважається справжнім райським куточком для відпочинку. Оцінка пляжу і морського узбережжя - безперечно 5 з 5. Відстань до цього прекрасного місця від готелю всього 350 метрів, що робить його ідеальним варіантом для відпочинку від шумного міста.

Розваги та спорт

У готелі Blue Sea Ses Cases d'Or проводяться цікаві заходи для дітей протягом дня та розваги для гостей будь-якого віку ввечері.

Номери

У готелі розташовано 31 кімнату.