Календар низьких цін в готель Bordoy Hotel Don Antonio

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Bordoy Hotel Don Antonio

Загальная інформація

Готель Don Antonio, розташований серед лісу, пропонує сучасні номери з виходом на балкон. Тут відкривається захоплюючий вид на море. Готель розташований на курорті Пагуера, в 23 кілометрах від Пальми - столиці острова Майорка. Складається з п'ятиповерхової будівлі, відкритої у 2011 році. Це ідеальне місце для відпочинку від міського шуму.

Послуги в готелі

Ресторан функціонує за концепцією «шведського столу» та спеціалізується на кухнях середземноморського та міжнародного формату. Протягом літнього сезону гості можуть відвідати снік-бар на терасі готелю між двома відкритими басейнами. Крім того, для комфорту гостей є можливість використання приміщення для проведення конференцій з вмістимістю до 80 осіб, де доступ до Інтернету та аудіовізуальне обладнання є безкоштовними.

Море та пляж

Громадський пляж, що розташований на відстані 850 метрів від готелю, вражає своєю протяжністю 500 метрів. Для комфорту гостей надається можливість скористатися безкоштовним трансфером до найкращих пляжів і центру курортного містечка Пегуера.

Розваги та спорт

Масаж (за оплату).

Номери

Усього 151 кімната.