Календар низьких цін в готель Rural Xq Finca Salamanca

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Rural Xq Finca Salamanca

Загальная інформація

Природа, аутентичність, традиції та відпочинок. У готелі Rural Finca Salamanca ви зможете зануритися в атмосферу одного з найдосконаліших та найексклюзивніших сільських готелів на Тенеріфе: ферми в Гуімарі, яка була повністю відновлена та відкрита у прекрасній природній долині. Це ідеальне місце для відпочинку, проведення заходів та насолоди найкращим, що пропонує Тенеріфе. Як усередині, так і навколо цього сільського готелю, з його кам'яними стінами, дерев'яними меблями та чарівною керамічною плиткою, гості зможуть насолодитися спокоєм та тишею. Вони можуть прогулятися ботанічним садом готелю, відпочити на терасі або розслабитися в лаунджах. Маєток Finca Salamanca охоплює площу приблизно 50 000 кв. метрів і створений для романтичного відпочинку.

Послуги в готелі

Увечері гості можуть спробувати смачні страви місцевої кухні в ресторані готелю Finca Salamanca, де також подається відмінне місцеве вино. Реєстрація доступна щодня з 08:00 до 23:30. Wi-Fi безкоштовно надається в громадських зонах. Басейн можна відвідати з 07:00 до 19:00.

Море та пляж

Пляж Плайя Ла Чаркада відділений від готелю на відстань 3 км.

Розваги та спорт

Проїдьте на автомобілі або відвідайте піщані пляжі острова, розміщені в межах 1 км від готелю. Також можна вирушити в похід або покататися на кіньми цією мальовничою місцевістю.

Номери

У всьому є 20 номерів.