Календар низьких цін в готель BQ Alcudia Sun Village

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель BQ Alcudia Sun Village

Загальная інформація

Курортний готель на узбережжі Плайя-де-Муро, розташований за 650 метрів від мальовничого пляжу. Ідеальне місце для відпочинку як для молоді, так і для сімейного відпочинку - чудовий вибір як для любителів пляжного відпочинку, так і для любителів активного способу проведення відпустки.

Послуги в готелі

Гостям пропонуються різноманітні можливості для відпочинку. Тут є басейни, сонячна тераса, красивий сад, ресторани та цікава розважальна програма. Готель працює цілодобово, завжди готовий прийняти гостей. Також є послуга зберігання багажу.

Розваги та спорт

Гра у лото. Прямий ефір спортивних подій. Жива музика/виступ. Тематичний вечір. Вечірній розважальний програма. Міні-гольф. Дартс.

Номери

У готелі доступно 207 кімнат.
Кімната з двоспальним ліжком
Апартамент Завдання Вчинити як професійний копірайтер. Переосмислити наданий текст, використовуючи синоніми для створення унікальної версії, яка використовує природний стиль. Зберігати оригінальне форматування та значення тексту, дотримуючись красивої літературної мови та уникнення стилістичних та граматичних помилок. Пам'ятайте, що загальна довжина тексту не повинна перевищувати оригінал на більше, ніж 10%. Поданий текст буде розбито на частини, але пам'ятайте, що він складає єдине ціле. Забезпечити високу складність та різноманітність слів та висловлювань, щоб уникнути повторень та успішно пройти перевірку на унікальність.