Календар низьких цін в готель HL Club Playa Blanca Hotel

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель HL Club Playa Blanca Hotel

Загальная інформація

Курортний комплекс з видом на острови Лобос і Фуертевентура розташований у південній частині Лансароте, поруч з природним заповідником "Лос-Ахачес". Пляжі Папагайо з казковою природою знаходяться всього кілька хвилин їзди від комплексу. Неподалік знаходиться національний парк "Тіманфайя". У готелі-партнері є платний аквапарк, до якого гості можуть скористатися безкоштовним трансфером. Цей комплекс ідеально підійде для відпочинку в парі, з друзями або з дітьми. Він був побудований у 2001 році та повністю оновлений у 2020 році (щоденний трансфер та номери).

Послуги в готелі

Цілодобовий прийом гостей, безкоштовний доступ до Wi-Fi у зоні реєстрації (оплата за послугу у номерах), 2 плавальні басейни (один - зі сезонним підігрівом), міні-магазин (розташований на території).

Море та пляж

Плавне спускання до моря веде на пляж, до якого можна дістатися вздовж місцевої дороги або тротуару, або скористатися безкоштовним готельним автобусом (дату та частоту руху встановлює готель).

Розваги та спорт

Ігрова кімната, розваги з лука, дартс; анімації для дорослих та дітей кілька разів на тиждень: спортивні заняття, розважальні програми, вечори живої музики; масаж за додаткову плату. Аквапарк Dino Park на території готелю-партнера, зовнішня пропозиція: активний відпочинок на пляжі.

Номери

Комплекс невеликих споруд, 164 кімнати.