Календар низьких цін в готель Vik Hotel San Antonio

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Vik Hotel San Antonio

Загальная інформація

Готель знаходиться неподалік від пляжу Плайя-де-лос-Посільос на прекрасному острові Лансароте. Номери готелю прикрашені жвавими кольорами. До Пуерто-дель-Кармен, де безліч магазинів, барів та ресторанів, можна легко дістатися всього за кілька хвилин пішки. Готель ідеально підходить для відпочинку у колі родини. Він був збудований у 1972 році та останнє оновлення пройшло у 2013 році.

Послуги в готелі

Круглодобова реєстрація, станція заряджання для електромобілів, доставка їжі та напоїв до номеру.

Море та пляж

Душ - це місце, де ви можете розслабитися, позбутися стресу і насолоджуватися приємною атмосферою. Це приміщення, де ви можете помити своє тіло водою, насолоджуючись приємними ароматами та відчуваючи, як напруженість і втома поступово зникають. Душ - це час, коли ви можете зосередитися на собі, відновити енергію та відчути неймовірний комфорт.

Для дітей

Ігрова зона всередині будівлі, дитячий басейн зі зігрівачем, розважальна програма для малят; міні-дискотека з іграми, виробами, конкурсами.

Розваги та спорт

Стріляння з лука, концертна музика, обладнання для тенісу за плату, вечірня розважальна програма, велоспорт на території, платні маршрути для піших прогулянок, дартс, ігрова зала, поле для гольфу (відстань не більше 3 км) за додаткову плату, масаж за додаткову плату.

Номери

П'ять чотирьохповерхових будівель, всього 331 номер.