Календар низьких цін в готель Epidamn White Sensation

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Epidamn White Sensation

Загальная інформація

Сучасний та елегантний готель Epidamn White Sensation відкрито у 2022 році. Він розташований у прекрасному місті Дуррес на березі Іонічного моря. Готель має спеціальні номери для людей з руховими обмеженнями. Відстань до міжнародного аеропорту в Тирані становить близько 42 кілометри.

Розташування

Автобусна зупинка розташована на відстані близько 200 м від готелю та приблизно 17 км від центру Дурреса.

Послуги в готелі

Гостинність нашого закладу полягає в цілодобовій реєстрації, затишному лобі, зручній терасі, сейфі на рецепції, щоденному прибиранні номерів, пральній, послузі пробудження, паркувальнику, круглодобовому фітнес-центрі, масажі та поштовій службі. Наші басейни обладнані безкоштовними шезлонгами, парасольками та рушниками. Безкоштовний ранній заїзд доступний за умови попереднього узгодження, а пізній виїзд потребує окремої узгодження. На жаль, домашні улюбленці не можуть перебувати у готелі.

Море та пляж

Безкоштовне обслуговування на пляжі, безкоштовні рушники.

Для дітей

Ліжко для дітей можна замовити за окремий запит. Басейн для малюків з чистою водою, глибиною приблизно 50 см. Розважальна програма для дітей.

Розваги та спорт

Жива музика та вечори з певною тематикою.

Номери

1 споруда, 125 кімнат, 8 поверхів, 2 ліфти. 42 Стандартні Кімнати, 54 Сімейні Кімнати, 12 Бізнес Кімнат, 12 Делюкс Кімнат, 5 Сюїт.