Календар низьких цін в готель Ionian Princess Club Hotel

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Ionian Princess Club Hotel

Загальная інформація

Готель Ionian Princess Club Suite - це розкішний готель на відомому пляжному курорті Ахараві на острові Корфу. Розташований поруч з безмежним пляжем та чистим морем. Тут ви знайдете затишний сад, привітний персонал, комфортні номери та сюїти. Ресторани, бари, басейни, амфітеатр, анімація для дітей, міні-клуб, інтернет, спорт та розваги. Відмінне місце для відпочинку як для сімей, так і для молоді.

Розташування

Північна частина острова, село Ахараві, віддалене на 37 км від міста Корфу та аеропорту.

Послуги в готелі

У затишному закладі з кондиціонуванням повітря досвідчений та привітний персонал готовий допомогти вам обрати страви зі шведського столу, що пропонує найкращі діжкасті смаколики грецької та міжнародної кухні.

Море та пляж

На відстані 7 км розтягнувся пляж, що розташований перед зазначеним готелем. Цей пляж підтримується у чистоті, прекрасне місце для відпочинку для всієї сім'ї та любителів спорту. Тут можна розслабитися, відновити сили та насолоджуватися прекрасною атмосферою.

Для дітей

Людська ошибка.StatusInternalServerError: Internal error occurred while processing the request. Please try again later.

Розваги та спорт

Анімаційні шоу (виставкові програми – 6 разів на тиждень), театр (представлення, конкурси), хвилесерфінг, вейкбординг, розвага на банані, парасейлінг, морські катера, міні-футбол, можливість підсвітки корта за додаткову плату, стрільба із лука.

Номери

У готелі розміщено 97 кімнат.