Календар низьких цін в готель Ilissos Hotel

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Ilissos Hotel

Загальная інформація

Готель Ilissos почав свою історію у 1980 році, але в серпні 2004 року пройшов повний реконструкцію. Розташувавшись в ідеальному місці, він є ідеальним вибором як для ділових поїздок, так і для відпочиваючих, які відвідують Афіни. Кожен номер готелю забезпечений усіма необхідними зручностями для комфортного перебування, і саме це робить його одним з найкращих в своєму роді.

Розташування

Готель Illisos розташований на відстані 1,5 км від Акрополя. Прогулянка до трамвайної зупинки та станції метро Syngrou Fix займає 10 хвилин. Готель легко доступний з будь-якої точки міста за допомогою різних видів транспорту, що дозволяє гостям швидко дістатися до численних визначних пам'яток міста.

Послуги в готелі

У ресторані готелю Ilissos подають страви середземноморської та міжнародної кухні. Щодня гостям пропонують сніданок у форматі "буття". Крім цього, є можливість замовити доставку їжі та напоїв прямо до номеру.

Море та пляж

Відстань до пляжів Афін становить всього 4 кілометри.

Розваги та спорт

На цілодобовій приймальні можна орендувати велосипед або автомобіль, а також отримати інформацію щодо туристичних маршрутів.

Номери

У готелі розміщено 91 кімнату.