Календар низьких цін в готель John Mary Apartments

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель John Mary Apartments

Загальная інформація

Маленький гостьовий будинок знаходиться в селищі Гувес, у зручній близькості до магазинів і кафе. Тут панує дружня домашня атмосфера. Відмінний вибір для бюджетного сімейного відпочинку або самотніх подорожуючих. Готель складається з трьох двоповерхових корпусів (без ліфта), які регулярно піддаються косметичному ремонту.

Розташування

Готель у курортному містечку Гувес розташований за 18 кілометрів від міста Іракліон та за 16 кілометрів від аеропорту Іракліон. Автобусна зупинка знаходиться за 1 кілометр від готелю.

Послуги в готелі

Ви маєте можливість насолодитися відпочинком біля басейну та відпустити свій розум у розважальних закладах, таких як бар або дитячий майданчик. У басейні можна насолодитися спекою критського сонця, насичуючись улюбленими напоями чи морозивом з бару у теплій атмосфері, де іноземці стають вашими друзями.

Море та пляж

Пляжі у невеликому селі Като Гувес розташовані на північному узбережжі Криту, за 18 км на схід від Іракліону. Тут є добре розвинута інфраструктура: різноманітні готелі, супермаркети, таверни, кафе та ресторани, компанії з оренди автомобілів та туристичні агентства.

Розваги та спорт

Кожного тижня у готелі відбувається вечір барбекю з типовими стравами грецької кухні, у виконанні традиційної музики та різноманітними розвагами.

Номери

У готелі є 27 кімнат.