Календар низьких цін в готель Village Mare Metaxia

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Village Mare Metaxia

Загальная інформація

Готель Village Mare Metaxia уміщений у відновленій віллі, всього за 100 метрів від пляжу. Складається з трьох розкішних апартаментів: двох на першому поверсі 50 м2 кожен та одного на верхньому поверсі площею 100 м2. Вілла з просторими апартаментами, садом, інтернетом, сучасними зручностями та спокійною атмосферою. Ідеально підходить для сімейного відпочинку. Розташований поруч із Village Mare Residence.

Послуги в готелі

Гості можуть відпочивати на веранді або на патіо та насолоджуватися сніданком, любуючись прекрасним видом на зелений сад і затоку Торонеос. Або дружелюбний та привітний персонал допоможе організувати барбекю на території саду, влаштувати екскурсії, круїзи та надати послуги прокату автомобілів.

Море та пляж

На відстані 100 метрів розташувався природний пляж із піском та галькою, який не обладнаний. Парасолі та складні стільці можна орендувати на місці.

Номери

Усього 3 одиниці: 2 Апартаменти Партерний поверх (~46-50 кв.м), Апартаменти 3-кімнатні Перший поверх (~95-100 кв.м), Будинок Перший та Другий поверхи (~180 кв.м).