Календар низьких цін в готель Evilion Hotel

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Evilion Hotel

Загальная інформація

Готель Evilion знаходиться лише за 50 метрів від піщаного узбережжя відомого курортного селища Сталос на прекрасному острові Кріт. Тут гостям пропонують затишні студійні номери з власним балконом, з якого відкривається чудовий вид на безкрайнє Критське море або на сонячну терасу. Готель ідеально підходить як для молодіжного відпочинку, так і для сімейного відпочинку.

Послуги в готелі

На сніданок подають теплі та охолошені страви. На обід та вечерю подають страви критської кухні. У барі біля басейну доступні напої та легкі закуски. Зберігання валіз. Реєстрація доступна щодня з 06:00 до 23:30.

Море та пляж

Сталось - пляжна казковість для маленьких та дорослих. Це пляж з піском, без каміння, добре обладнаний, з лагідним спуском у воду, дно не глибоке, всього два метри у відстані не ближче 50 метрів від берега, тому сім'ї з дітьми можуть насолоджуватися відпочинком тут без небезпеки.

Для дітей

Молоді гості можуть розважатися на ігровому майданчику та купатися у спеціальному плавальному басейні з мілкою водою. У невеликій книгозбірні готелю побачите велику колекцію журналів та книг.

Номери

Усього доступно 16 світлих і комфортабельних номерів.