Календар низьких цін в готель Kouros Village

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Kouros Village

Загальная інформація

Готель, що був побудований у 1993 році і знаходиться в Періссі, приваблює туристів не лише своєю місцевістю, але і своєю історією. Знаменита археологічна пам'ятка Акротірі розташована всього за 8,9 км від готелю, що робить його ідеальним вибором для любителів історичних подорожей. Останній ремонт був проведений у 2019 році, що гарантує комфорт та безпеку гостей. Готель ідеально підходить для романтичної відпустки або для молоді, яка прагне насолодитися красою цього мальовничого місця.

Послуги в готелі

Для наших шановних гостей доступні такі послуги: гідромасажна ванна, послуги факсу та ксерокопіювання, доставка їжі та напоїв прямо до номеру. Щоденний сніданок може бути континентальним, повним англійським/ірландським або вегетаріанським. Громадське паркування знаходиться недалеко від готелю і є безкоштовним.

Море та пляж

Пляж Периволос віддалений від готелю на відстань 800 метрів.

Розваги та спорт

З послуг: спа-процедури (за додаткову плату), ознайомлення з місцевою культурою (за додаткову плату), екскурсії пішим маршрутом (за додаткову плату). На території готелю: підводне плавання з маскою, трубкою й ласти, катання на конях (за додаткову плату), заняття дайвінгом (за додаткову плату), велосипедні прогулянки, походи пішим маршрутом (за додаткову плату).

Номери

У нас є в наявності 35 номерів.