tours_hero_image

Тури в Албанію

Основна інформація про відпочинок в Албанії

Переліт і віза

Віза для громадян України в Албанію не потрібна. Під час воєнного стану чартерними рейсами в Албанію можна полетіти з Молдови, Польщі та інших країн. Переліт до Тирани, столиці Албанії, займає приблизно 2 години.

Готелі

Попри те, що Албанія досить новий напрямок для багатьох туристів, тут можна знайти готелі різних категорій за прийнятними цінами з гостинним персоналом. На курортах популярністю користуються невеликі, затишні готелі.

Екскурсії та розваги

В Албанії безліч стародавніх пам'яток таких культур як грецька, римська та османська. У Дурресі розташований давньоримський амфітеатр, а в Бутринті цілий парк давньогрецьких розкопок. Варто відвідати також місто Берат, численні природні заповідники та балканські Альпи. Знайдуть для себе тут розвагу й активні туристи.

Море і пляж

В Албанії цілих два моря - Адріатичне та Іонічне, обидва чисті, не гірші за узбережжя Чорногорії та Греції. Природні пляжі Албанії дрібногалькові, проте є безліч насипних пляжів з білосніжним піском і пологим входом у море.КухняВ Албанській кухні змішалося безліч традицій - італійська, грецька кухня з любов'ю до різних сирів і овочів і турецька зі стравами з баранини, кебаби і чебуреки. Також, звісно, тут подають найсвіжіші морепродукти.

Ціни

Ціни в Албанії набагато доступніші, ніж на інших більш розвинених курортах Середземного моря, приблизно вони порівнянні з Чорногорією. Вартість туру на 10 днів обійдеться вам із перельотом від 400 євро залежно від обраного готелю та харчування.