tours_hero_image

Тури в Єгипет

Основна інформація про відпочинок у Єгипті

Переліт і віза

З Одеси цілий рік здійснюються прямі перельоти в Шарм-Ель-Шейх, а в Хургаду тільки з Києва. Переліт займе у вас всього 3,5 години. Для громадян України та інших країн СНД візу ставлять в аеропорту після прильоту, вартість - 25$/особу. А якщо ви не плануєте виїжджати за межі Синайського півострова, то віза і зовсім не потрібна.

Готелі

У Єгипті ви зможете знайти велику різноманітність готелів 4-5*, на будь-який смак і бюджет.

Більшу частину часу в Єгипті туристи проводять у готелі і на пляжі, тому найважливіше - правильно вибрати готель, де вам буде комфортно і добре провести свою відпустку.

Для молоді

Молоді в Єгипті нудьгувати не доведеться точно. Для любителів активного відпочинку ми рекомендуємо готелі з хорошою анімацією протягом усього дня, наявністю барів і дискотек на території, а також рекомендуємо відвідати відомі нічні клуби за межами готелю, такі як Hard Rock Cafe, Little Buddha, Dolce Vita Taj Mahal, Pacha. Дістатися до них ви зможете без проблем з будь-якого готелю на таксі за пару доларів.

Для любителів екстриму і спорту пропонують заняття дайвінгом, кайтсерфінгом, джип-сафарі та багато іншого.

Море і пляж

Червоне море славиться своїм дивовижно різноманітним підводним світом - приголомшливими кораловими рифами, різнокольоровими рибками різних кольорів і розмірів. На пляжах жовтий дрібний пісочок, найчистіша вода синьо-бірюзового кольору. Захід у море на багатьох пляжах понтоном (через корали) і потребує спеціального взуття, водночас є пляжі з піщаним заходом із берега або лагунами для малюків.

Екскурсії та розваги

У Єгипті є велике розмаїття екскурсій за вашими побажаннями - історичні, розважальні, активні або більш спокійні, тривалі або ж коротенькі на пару годин.

Для дітей

У Єгипті дуже люблять відпочивати сім'ї з дітками. На це є об'єктивні причини - недовгий і прямий переліт з Одеси, велике розмаїття готелів з гарною дитячою інфраструктурою, анімація впродовж усього дня, харчування "все включено", прекрасний клімат і море.

Ціни

Ціна на тури до Єгипту стартують від 299$ на людину, при цьому майже всі готелі працюють на системі "все включено", що зводить ваші додаткові витрати до мінімуму.