tours_hero_image

Тури в Філяндію

Основна інформація про відпочинок у Фінляндії

Переліт і віза

Прямий переліт можливий у періоди новорічних свят. Бувають прямі рейси з вильотом з Одеси та Києва в період новорічних свят з 28 грудня до 4 січня. З пересадкою можна дістатися до Фінляндії з Києва в іншу пору року. З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки до Фінляндії громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна.

Готелі

Регіони Леві та Рованіємі користуються особливою популярністю взимку та в періоди новорічних свят. Вони багаті на різноманітні готелі та апартаменти. Тут можна підібрати для себе затишні недорогі апартаменти або комфортабельний готель рівня 3-4*. Багато номерів мають власну сауну. Є готелі з аквапарками.

Для молоді

Розвинені гірськолижні курорти, різноманіття видів трас, яскраві екскурсії, все для любителів спорту та активного відпочинку.

Екскурсії та розваги

Катання на лижах і сноуборді, гірськолижні школи, катання на санях у собачій упряжці, сафарі на оленях, резиденція Санта-Клауса, аквапарк, мото-сафарі, зоопарк, крижане село, риболовля на норвезьких крабів

Для сімей із дітьми

Найкращий спосіб потішити і здивувати дитину - відвезти її на зустріч до Санта-Клауса, покатати на оленях або в собачій упряжці. Є можливість навчити дитину кататися на лижах. Є готелі з дитячим клубом.

Ціни

Ціна з перельотом і розміщенням у готелі 4* може коштувати від 800 євро на людину на Новий рік. Можна розміститися дешевше - в апартаментах без харчування. Або набагато розкішніше - у високорівневому готелі з аквапарком або в першокласному дизайнерському котеджі, розрахованому на кілька людей.