tours_hero_image

Тури в Грецію

Основна інформація про відпочинок в Греції

Переліт

Переліт з України у Грецію триває близько 2 годин. Є прямі рейси з Одеси до аеропорту м. Салоніки, з трансфером у регіони Халкідікі, Пієрія та о. Тасос. З Києва — прямі рейси на о. Родос, о. Кріт, о. Корфу и п-ов Пелопоннес. З 11.06.2017 року вступив у дію закон про безвізовий режим з країнами ЄС, в тому числі і з Грецією. Для відпочинку у Греції громадянам України слід мати лише біометричний паспорт- віза не потрібна.

Готелі

Готельна база Греції — краща у Европі, завдяки великій кількості нових готелів для сімейного, романтичного і молодіжного відпочинку. Сервіс — від середньо-лінивого до уровня VIP.

Екскурсії та розваги

Пам'ятки Античної або Мінойскої цивілізації, вражаюча природа — екзотичні пляжі, гори, ліси, водоспади, озера, тощо. Дуже популярні екскурсії на сусідні острови. Також, багато туристів арендують авто та велосипеди

Для дітей

Грецію частіш за все обирають сім'ї з дітьми. Причини: швидкий переліт, у тому числі і з Одеси, гарні піщані пляжі, наявність готелів з інфраструктурою для дітей та харчуванням «все включено».

Море і пляж

Грецію омиває Середземне, Егейське та Іонічне море кристальної чистоти, найрізноманітніших відтінків. Пляжі Греції дуже різноманітні — з білим, жовтим, рожевим, чорним або сірим піском. Є також пляжи з галькою.

Ціни

У середньому, відпочинок в Греції коштує дешевше, а ніж в Іспанії, Італії та Франції, проте дорожче ніж у Туреччині та Чорногорії. Липень та серпень — більш популярній та найдорожчий час для відпочинку. Травень та жовтень — найдешевший, у червні та вересні — середній рівень цін.

Спорт

Кайт-серфери знають про кращі умови для водних видів спорту у деяких регіонах Греції. Найпопулярніше місце — це острів Родос (селища Прасонісі, Ялісос та Іксья).

Шопинг та нерухомість

Є спеціальні тури до хутрового раю — міста Касторью для покупки шуби, і тури для огляду нерухомості у будь-якому регіоні Греції.