tours_hero_image

Тури в Польщу

Основна інформація про відпочинок у Польщі

Переліт і віза

Переліт до Польщі здебільшого становить 1-1,5 години, але все залежить від того, в яке конкретно місто ви прямуєте. Також до Польщі можна дістатися поїздами й автобусами з Одеси та Києва. З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки до Польщі громадянам України слід мати тільки біометричний паспорт - віза не потрібна.

Готелі

У Польщі з різноманітністю готелів точно немає проблем. Їхня якість і рівень сервісу відповідають міжнародним стандартам. Є також готелі-замки. Крім цього, тут багато пансіонатів на гірськолижних курортах.

Кухня

Як і в будь-якій країні, у Польщі є свої, традиційні страви: журек - суп, зварений на спеціальній заквасці; бігос - друга страва з капусти з м'ясом; фляки - густий суп із тельбухами. Якщо ж ви вирушаєте на гірськолижний курорт і хочете зігрітися, вам запропонують так званий гжанець - гаряче вино з прянощами.

Шопінг і магазини

Вважається, що найкрасивіші сувеніри знаходяться в Кракові та Гданську. Тут можна купити картини, різні скульптури, антикваріат і ювелірні прикраси. З алкогольних напоїв у Польщі можна придбати "Зубрівку" і вишневу наливку "Бабуні". У Кракові дуже багато антикварних магазинчиків із безліччю сувенірів.

Екскурсії та розваги

У кожному з міст Польщі можна знайти цікаві пам'ятки і нерідко сюди приїжджають саме з метою екскурсійних турів. До того ж, тут багато ресторанів і кафе, де можна насолодитися польською або будь-якою іншою європейською і не тільки кухнею.

Гірськолижна інфраструктура

Польща славиться своїми гірськолижними курортами та їх різноманітністю. Найпопулярнішими вважаються Закопане, Карпач і Криниця. На кожному з них багато трас, призначених як для новачків, так і для професіоналів.ПогодаУ центральних районах Польщі трохи тепліше і сухіше, ніж на заході та півночі. У цій країні рано починається весна і пізно - осінь.

Ціни

Ціни на відпочинок у Польщі залежать від того, який це тип туру - автобусник чи авіа та від типу готелю. Також, досить часто до туру входять і інші країни, крім Польщі. Вартість туру до Варшави, наприклад, на 4 дні, стартуватиме від 200 євро.