tours_hero_image

Тури в Румунію

Основна інформація про відпочинок у Румунії

Переліт і віза

Тривалість перельоту до Румунії становить приблизно 3 години. З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки в Румунію громадянам України слід мати тільки біометричний паспорт - віза не потрібна.

Готелі

Ситуація з готелями останніми роками все покращується і покращується. Завдяки наявності тут лікувальних і гірськолижних курортів, тут можна знайти вілли, готелі, пансіони та хостели. Словом, є як бюджетні засоби розміщення, так і дорожчі, з чудовим сервісом.

Кухня

Основу румунської кухні складають м'ясо, птиця, овочі та кукурудза. Найвідомішими стравами вважаються "мітітеї" (смажені на відкритому вогні ковбаски з трьох сортів м'яса) і "мамалига" (каша з кукурудзяного борошна). Єдиний мінус і великий недолік Румунії - не так-то просто знайти ресторан або кафе з традиційно румунською кухнею, все більше зустрічається європейська. Ну і звичайно ж - де як не тут спробувати справжні румунські вина?

Шопінг і магазини

Зазвичай як сувеніри туристи привозять додому сливову і яблучну настоянки, вино, скатертини і серветки, вишиті блузки, глиняний посуд, дерев'яні скриньки і керамічні ляльки. І звісно, тут дуже популярна "дракулівська" тематика, тож таких сувенірів більш ніж достатньо. Екскурсії та розвагиУ країні багато визначних пам'яток, вартих уваги, - всілякі замки, долини, храми, музеї та церкви. Найбільш відвідуваними містами, в яких є багато цікавих місць, вважаються міста Брашов, Сігішоара, Констанца і Бухарест. До того ж, у Румунії є гори та гірськолижні курорти відповідно. На них хороші траси та високий рівень сервісу.

Гірськолижна інфраструктура

Більша частина Карпат розташовується в Румунії, тому ця країна пропонує ще й зимовий гірськолижний відпочинок, який славиться своїм розмаїттям трас і хорошою інфраструктурою. Найпопулярнішими гірськолижними курортами вважаються Пояна Брашов, Предял і Сіная.

Погода

Літо в Румунії доволі рідко буває дуже спекотним, а зима м'яка, хоч інколи й бувають дуже морозні дні, і температура може сягати -30С. Середня температура в горах -10С. А сніг у Карпатах лежить із грудня по квітень.

Ціни

Зазвичай тури в Румунію комплексні і включають відразу кілька країн, крім Румунії. Також ціна залежатиме від того, як ви будете добиратися до місця поїздки - автобусом або за допомогою авіарейсів.