Як купити iPhone 7 в ОАЕ?

У ОАЕ немає ніяких податків, тому купувати там техніку вигідно, а, враховуючи величезну кількість торгових центрів, ще і зручно. Так що я без зайвих сумнівів вирішив купити в Дубаї свій перший iPhone

og

 

Ціни на iPhone в Дубаї

Різниця в ціні на техніку Apple в порівнянні з Україною дуже значна. Так, мій iPhone 7 Plus з максимальною пам’яттю на 256 гігабайт обійшовся в 28500 грн, при цьому на день купівлі його ціна в усіх українських магазинах складала в середньому 36000 тыс грн

Ночной Дубай , Каталог экскурсий , ОАЭ Отдых с TEZ TOUR - Google Chrome

 

Що означає “iPhone без Facetime”?

Купуючи iPhone в Еміратах, ви зустрічатимете приписку “з/без Facetime” поряд з кожним гаджетом. Що це означає? Річ у тому, що на території ОАЕ заборонено використання додатків для аудіо- і відеодзвінків (ви не можете просто узяти і подзвонити через Whatsapp), тому усі айфони, які поставляються авторизованим реселерам, йдуть без додатка Facetime. І знайти на полицях міжнародну версію з фейстаймом не так вже і просто (при цьому відмічу, що локальні айфони без фейстайма на 30-50 доларів дешевше, правда возитися з джейлбрейком не дуже хочеться)

screenshot-at-noyab-15-17-34-04

 

Покупка iPhone в Дубаї онлайн

Я замовляв свій гаджет на сайті crazydeals.com (там же ви можете подивитися ціни на усі моделі). Вказав дату доставки, а за декілька днів до неї через службу підтримки конкретизував місце і час. В результаті кур’єр привіз мій телефон прямо в готель.

Цей магазин я обрав тому, що він готовий був доставити товар клієнтові без місцевого телефонного номеру. Інші сайти, на яких я знайшов ціну дешевше, обов’язково вимагали локальний номер для зв’язку.

При замовленні можна вибрати спосіб оплати, у тому числі банківською картою при отриманні. Якщо ви вирішите платити готівкою, то можете розрахуватися навіть доларами і, до речі, за хорошим курсом.

З кур’єром ми тримали зв’язок за вотсапом і він добре говорив англійською. Моєму товаришеві, який теж вирішив замовити собі телефон, гаджет доставили наступного дня, попри те, що стандартні терміни доставки у них 3-5 днів.

screenshot-at-noyab-15-17-42-28

 

Покупка у моллі

Інший спосіб купівлі айфону в ОАЕ – звичайні магазини і молли. У Дубаї є фірмовий магазин Apple, він знаходиться в Mall of Emirates, але на сьогодні “плюсів” для купівлі у них немає, і з’являться вони тільки через місяць. При цьому ціна на гаджети в Еплсторі найнижча і співпадає з ціною сайту.

В той же час телефон легко купити в інших місцях. Наприклад, в Dubai Mall, який знаходиться поряд з Burj Khalifa, є авторизований реселер Apple – магазин iStyle. Ціни там фактично такі ж, як на сайті Apple, правда усі гаджети локальні, тобто без Facetime.

Цены на айфоны в магазине iStyle в Dubai Mall

 

Ну і, звичайно, в усіх моллах повно дрібних магазинчиків, острівців, що торгують продукцією Apple. У них є усі моделі, але ціна вища.

 

screenshot-at-noyab-15-17-43-39

 

Провезення iPhone через кордон

Щоб довго не розповідати, напишу так: якщо ви везете 1-2 айфон для себе, жодних проблем не буде. Але я все ж порадив би роздрукувати його і провезти гаджет в ручній поклажі, а коробку від нього окремо, у багажі. Тому що формально навіть 1 запечатаний айфон треба декларувати. А так завжди можна сказати, що це особисті речі.

 

 

ПЛАНИРУЕТЕ ПУТЕШЕСТВИЕ?
Оставьте заявку, наши специалисты предложат вам лучшие варианты по выгодной цене

Отримати консультацію

Отримати консультацію

Это бесплатно и не обязывает вас бронировать. Обычно мы отвечаем в течение 30 минут рабочего времени
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Это бесплатно и не обязывает вас бронировать. Обычно мы отвечаем в течение 30 минут рабочего времени
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Це безкоштовно і не зобов'язує вас бронювати. Зазвичай ми відповідаємо напротязі 30 хвилин у робочій час
Отримати консультацію

Отримати консультацію

Це безкоштовно і не забов'язує вас бронювати Зазвичай ми відповідаємо напротязі 30 хвилин у робочій час