ХО - це мережа турагенцій яскравих людей. Нас вирізняє неповторний стиль роботи, яскравий імідж, бездоганна репутація і головне - виняткове ставлення до людей.

ХО робить зірку з кожного туриста.

Сьогодні ХО надає фактично будь-які послуги в галузі туризму, які можна купити за гроші, зокрема підбір і бронювання турів, замовлення екскурсій, резервацію найкращих готелів, продаж авіаквитків, допомогу в оформленні документів, наприклад, віз або закордонних паспортів, оренду яхт і багато іншого.

Але головне - це особлива філософія, вся суть якої вміщується в простому слогані: головне - з ким!

З моменту заснування 2008 року ми прийняли рішення створювати інший туризм. ХО взяв на себе сміливість стати першою туристичною компанією, яка змістила акценти: туризм - це не подорожі, а люди.

Ми говоримо про яскравих людей та їхні емоції. Любимо, коли все робиться "по-людськи" і "для людей". Туризм, у якому люди відіграють головну роль, - так би ми назвали те, чим займаємося.

Погодьтеся, неважливо, чи було це плавання з акулами на Борнео, чи екстремальне сафарі десь в африканській пустелі, - тільки люди дарують емоції, які проживуть з вами життя. Люди та емоції - головні слова в цій історії.Світ змінюється.

Сьогодні нам недостатньо того, що нас називають професіоналами в туризмі. Ми ставимо собі більш амбітну мету: змінити життя людей.Ні, ми не скасовуємо Ейфелеву вежу. Не гасимо брандспойтами гарячі путівки. Не займаємо нічиє місце в салоні бізнес-класу літака British Airways. Ми всього-на-всього кардинально зміщуємо акценти. Якщо точніше, тепер ми говоримо вам про вас. Ви - наша суперзірка.

Серед клієнтів XO медики, ресторатори, військові, домогосподарки, доларові мільйонери, студенти і просто красиві дівчата. Кожен із цих людей - особистість, і всі вони почуваються зірками. Зірками ХО.

З любов'ю,

Олександр Довгопол,

засновник мережі турагентств ХО

(цей текст був написаний 2009 року і відтоді не змінювався)