Багато хто вважає, що робота в туризмі - для дівчаток-припівочок.У нас не так. Мета мережі "ХО" - побудувати першу в країні мережу п'ятизіркових турагентств. Це складне і надихаюче завдання. Щоб його вирішити, ми шукаємо найкращих із найкращих.

Олександр Довгопол 
засновник мережі ХО

Чому робота в ХО?

Розкрийте весь свій потенціал разом із найкращою тревел-командою в країні. Ставте грандіозні цілі та досягайте їх. Ми не говоримо вам що і як робити, а просто створюємо умови, в яких талановитим і цілеспрямованим хочеться працювати.

Пліч-о-пліч із професіоналами

Ваш успіх найбільше залежить від вашого оточення.Слоган "ХО": головне - з ким! Приєднуйтесь до професіоналів, які знають, як має бути. Вчіться у найкращих. Зростайте з найкращими. 15 тисяч задоволених туристів - серйозний плацдарм для того, щоб ви почувалися впевнено.

Великі цілі, складні завдання

Ми платимо більше, ніж інші турагентства, створюємо найкомфортніші умови роботи і балуємо бонусами. Але, насамперед, "ХО" обирають за можливість вирішувати по-справжньому складні завдання і робити дійсно цікаві речі.

Приєднуйтесь!

Простір, що надихає

Ми створюємо кожен наш офіс з любов'ю. Великий open space у світлих тонах, зручне розташування, а також кімната відпочинку для всіх співробітників.Дух відкритості та подорожей протягом усього дня - ось, що таке робота в "ХО".

Кар'єра, яка йде вгору

Ви хочете досягти успіху і не хочете битися головою в стелю? Тут ви зможете рости разом із компанією. І навіть швидше. Отримайте зрозумілу дорожню карту свого професійного зростання. Помічник менеджера з туризму - менеджер з туризму - віп-менеджер - керівник відділу - директор філії. Такий шлях за належних результатів займе менше трьох років. Для інших посад кар'єрні сходи будуть не менш крутими.

Ви вчитеся, ми платимо

Ми віримо в людей, які люблять вчитися. І підкріплюємо свою віру грошима: отримайте компенсацію витрат на рекламні тури, будь-які освітні заходи і навіть фітнес-клуб. Ми гарантуємо покриття витрат від 50% для всіх, до 100% - для найкращих співробітників.

Подорожі за пільговою ціною

Ніяких шевців без чобіт. Подорожувати - обов'язок для співробітників "ХО". Бронюйте всі подорожі для себе і членів своєї сім'ї за нетто-цінами. Отримуйте бонусні, повністю безкоштовні, поїздки від наших партнерів. Першими дізнавайтеся про акції та спецтарифи, завдяки тісним відносинам з туроператорами. Усі плюшки розподіляються прозоро, відкрито і чесно.

Факти про ХО

Без бюрократії

У нас немає дебільних правил, дурної бюрократії і дивних начальників. Кожен співробітник отримує стільки свободи, скільки він може забрати.

Лідери рейтингів

"ХО" лідирує в рейтингах продажів усіх провідних українських туроператорів. Нам подобається перемагати, тому ми перемагаємо.

Технології та інновації

"ХО" - найбільш новаторська мережа турагентств України за версією туроператора JoinUP! Вашими супутниками будуть технології та інновації, а не консерватизм і вчорашній день.

Будні

Стиль роботи "ХО" - важко, але весело. Ми працюємо так, щоб потім було, що згадати.

career

Поїздка на виноробню Шабо з дегустацією

career

Прогулянка на яхті на честь дня народження

career

Гостьовий візит СУП

career

Майстер-клас із винного етикету