ХО - це мережа туристичних агенцій яскравих людей!

Ми задаємо правила, змінюємо стандарти і говоримо вам про вас.

Ви - наша суперзірка!

Зробимо все як треба

Ви звертаєтеся в турагентство, щоб бути спокійним за свою подорож. У мережі турагенцій "ХО" не економлять на співробітниках, партнерах і технологіях, щоб ви були впевнені: все пройде ідеально.

Ви заслуговуєте на краще. Ми підготувалися.

Ідеальний відпочинок вимагає підготовки. Ми виконали домашнє завдання: для організації вашої прекрасної відпустки все готово.

Видатні співробітники

Головне - люди. У мережі турагенцій "ХО" працюють найкращі з найкращих. Справжні професіонали, які для вас звернуть гори.Чи жарт, 60 років досвіду в туризмі на всіх. Десятки відвіданих країн. Тисячі переглянутих готелів. Десятки тисяч прорахованих подорожей. До речі, охочим потрапити на роботу в "ХО" потрібно бути готовим до конкурсу 50 осіб на місце.

Чесність і безпека

Ваша безпека - найвищий пріоритет. Ви отримуєте чеки, ми - платимо податки. А ще: не співпрацюємо із сумнівними організаціями, навіть коли можна заробити більше.Платимо юристам, щоб документи були в порядку. І просто поводимося порядно по відношенню до вас у будь-якій незрозумілій ситуації.

Бездоганний сервіс

Мета мережі "ХО" - побудувати перші в Україні п'ятизіркові турагентства!Почнемо з простого. Ми швидко передзвонюємо, працюємо на вихідних, говоримо англійською. Гроші приймемо через Аpply Pay і не візьмемо комісії. Усі тури ви знайдете на сайті, а ціни перевірите онлайн.Подивіться приклади звичайних історій про те, на що ще можуть розраховувати клієнти "ХО".

Ви в хорошій компанії

Тут ваш відпочинок довіряють тільки партнерам з ім'ям і репутацією. Подивіться, з ким ми працюємо. Ви в хорошій компанії!

about/why

... і ще понад 500 найбільших авіакомпаній, туроператорів, готельних ланцюжків і провайдерів.

Стосунки - наше все

У туризмі не буває стандартних ситуацій. Щодня ми встановлюємо і підтримуємо відносини з партнерами, щоб у будь-якій країні та на будь-якому курорті завжди був хтось, хто про вас подбає.

Надихаємо на подорожі вже понад 12 років

Професіонали перевіряються часом. "ХО" допомагає вам здійснювати мрії з 2008 року.

Гарантія мінімальної ціни

about/why

Ми продаємо всі тури за ціною туроператорів. Гривня в гривню. Ви завжди платите мінімальну чесну ціну за будь-який тур. Без доплат і прихованих платежів. Ми не стягуємо комісій, не маніпулюємо курсом, не робимо сумнівних знижок.

Якщо ви знайдете на сайті будь-якого українського туроператора ціну на тур нижчу, ніж та, яку запропонував ваш експерт, ми компенсуємо різницю.

Чесні бонуси

about/why

Найкращий бонус - ідеальна подорож. Але в "ХО" ви завжди отримуєте більше.

Ставайте учасником Клубу Любителів ХО вже після першого бронювання та отримуйте чесні бонуси - до 3000 гривень на наступну покупку для вас і ваших друзів. А також постійні подарунки від наших партнерів.

Простір, який надихає

about/why

Ніяких нудних офісів. Пориньте в атмосферу подорожей ще під час вибору туру! Ми створили надихаючий простір, де вам буде легко і приємно ділитися мріями зі своїм експертом. Ласкаво просимо!

Сімейні цінності

Їдете на відпочинок сім'єю? Ви звернулися туди, куди потрібно!

Мережа турагентств "ХО" спеціалізується на сімейному відпочинку. Наші експерти розуміють, що таке дитячий візок і пеленатор. У нас є власний рейтинг "дитячих готелів".

А ще ми знаємо, як помирити тата з мамою, якщо їм подобаються різні готелі 🙂

Не тільки Туреччина з Єгиптом

Вам потрібен тур до Австралії для десяти громадян Румунії?

Ми зробимо й таке!

Десять років досвіду та власний відділ преміум-турів дають змогу вирішувати найскладніші туристичні завдання, за які не візьмуться звичайні турагентства.

І це ще не все...

Все онлайн

Обирайте тур не виходячи з дому, використовуючи нашу найкращу в Україні систему пошуку турів онлайн на сайті xo.ua. А ще ми розуміємо, що таке Google Docs або Telegram. Щоб вам було зручно.

Працюємо на вихідних

"ХО" – майже єдина мережа турагенцій, офіси якої працюють на вихідних. Обирайте тури, спілкуйтеся зі своїм експертом тоді, коли вам комфортно.

Тури в кредит

Трохи не вистачає до подорожі мрії? Немає проблем, візьміть тур у розстрочку з мінімальною переплатою і на зручний термін.

Зробити правильний вибір дуже просто

16-річний досвід туристичних перемог ✓х
Власна система підготовки найкращих співробітниківх
20 тисяч задоволених клієнтівх
П'ятизірковий сервісх
"Оптові" ціних
Гарантія мінімальної ціних
Чесні бонусих
Офіс, що надихаєх
Найкраща в Україні система онлайн-пошуку турівх
Робота на вихіднихх
Відмінні взаємини з партнерамих
Готовність вирішувати складні завданнях