tours_hero_image

Тури в ОАЕ

Основна інформація про відпочинок в ОАЕ

Переліт і віза

З Одеси здійснюються прямі рейси в Дубай, переліт триває 4,5 — 5 годин. Потрібна заздалегідь оформлена віза, процедура займає близько 7-10 днів, пакет документів обмежується паспортом і фото.

Готелі

У ОАЕ, а особливо, в Дубаї, дуже багато нових готелів, від простих економ-варіантів до найрозкішніших у світі.Останнім часом з'явилося декілька готелів з системою «все включено», але для ОАЕ це досі залишається рідкістю і частіше пропонується напівпансіон.

Для дітей

В ОАЕ є сімейні готелі, а також захоплюючі програми в дитячому клубі Kidzania, розташованому в ТЦ Dubai Mall, численні аквапарки і парк Ferrari, акваріум Dubai mall, знамениті співаючі фонтани. Крім того — комфортні піщані пляжі, якісне харчування в готелях та багато іншого.

Екскурсії і розваги

Історична спадщина в ОАЕ практично відсутня, але кожен день тут буде наповнений неймовірними враженнями: на екскурсіях по Дубаю і Абу-Дабі ви дізнаєтеся багато цікавого про місцевих жителів і історію успішного розвитку країни, будете в захваті від неймовірних ідей, втілених в унікальних проектах, на джип-сафарі по пустелі поринете в східну екзотику, і це далеко не увесь список розваг, які вас очікують!

Море і пляж

Усі пляжі ОАЕ піщані і білосніжні, в деяких регіонах — з жовтим відтінком. Усі емірати, окрім Фуджейри, розташовані в Персидській затоці, а море в затоці приємного бірюзового кольору. Емірат Фуджейра розташований на Індійському океані.

Шопінг та нерухомість

Дубай — один зі світових лідерів по шопінгу. У Дубаї є декілька величезних торгово-розважальних центрів з широким вибором брендів від масових до ексклюзивних, регулярно проводяться фестивалі знижок!

Ціни

Емірати — недешева країна, але все таки там є велика кількість міських економ-готелів без своєї інфраструктури. Найдорожчі готелі ОАЕ поєднують в собі 3 критерії — розташування в Дубаї, на березі моря, своя інфраструктура. При відсутності будь-якого з критеріїв, ціни приємно знижуються.

Погода

ОАЕ — можна відвідувати на протязі усього року. Найбільш комфортний час — це жовтень, листопад, березень і квітень. У зимні місяці температура опускається нижче 19С, температура повітря — приблизно 25С. Влітку — море 30С, повітря приблизно 40С