tours_hero_image

Тури в Туреччину

Основна інформація про відпочинок у Туреччині

Переліт та віза

Прямий переліт з Одеси до Анталії займе у вас лише 2 години. Для мешканців України та інших держав СНД діє безвізовий режим із Туреччиною.

Готелі

Готельна база Туреччини дуже велика та пропонує розміщення на будь-який смак та бюджет, від готеля 3* у місті до шикарних готелів VIP рівня. Головне, плануючи свій відпочинок, розглядайте конкретну пропозицію, не зважаючи на кількість «зірочок» на фасаді. Вони тут, як правило, дуже умовні. Хоча більшість готелів раз у декілька років ремонтують та намагаються тримати їх на якісному рівні.

Для молоді

Шанувальникам нічних розваг варто обирати Кемер — тут кращі на узбережжі дискотеки (Aura, Inferno, Budda), багато ресторанів біля моря, барів и загалом атмосфера цілодобового свята. Але і в іших регіонах є готелі, де завдяки команді професійних аніматорів, ви точно не занудьгуєте.

Екскурсії та розваги

Туреччина — це не лише готельний відпочинок за системою "все включено", але ще й країна давніх величних цивілізацій, з багатою історією та екскурсійною програмою. Шанувальники давнини високо оцінять старовинне місто Ефес, дивовижні монастирі Каппадокії та знамениті джерела Памуккале. Для активних туристів можна запропонувати різноманітні аквапарки, рафтінг по гірським річкам, рибалку, тощо.

Море і пляж

На турецькому узбережжі можна знайти пляжі на будь-який смак, і майже сотні з них присвоєно звання «блакитний флаг». Белек та Сіде можуть запропонувати розкішні піщані пляжі, у Кемері і на пляжах Егейського моря майже усюди галька.

Ціни

Ціна відпочинку у Туреччині починається від 350$ за людину і в основному усі готелі працюють за системою "все включено". Це те, чтому Туреччина користується величезним попитом серед наших співвідчизників.