tours_hero_image

Тури в Чорногорію

Основна інформація про відпочинок у Чорногорії

Переліт і віза

Переліт до Чорногорії дуже короткий - близько 2х годин. Віза для громадян України не потрібна.ГотеліУ Чорногорії є готелі від 2 * до 5 *, проте більш популярні у туристів "вілли" - міні-готелі, які пропонують своїм гостям домашній затишок і якісний сервіс за більш демократичну вартість.

Екскурсії та розваги

Чорногорія чудово підходить для любителів активного відпочинку. Риболовля, рафтинг і поїздка в національні парки не залишать байдужими нікого. На курортах і в готелях можна замовити всілякі екскурсії: поїздки на Скадарське озеро, Боко-которську затоку, каньйон річки Тара і багато інших.

Віруючим туристам рекомендуємо поїздку в монастир Острог.

Море і пляж

Пляжей в Черногории очень много. Здесь вы найдёте как галечные (Будванская ривьера), так и песчаные (Ульцинская ривьера) пляжи. Также есть платформенные пляжи на севере страны (курорты Боко-которского залива).

Для молоді

Чорногорія - популярне місце відпочинку молоді. На курорті Будва є велика кількість барів, ресторанів і нічних клубів, найпрестижнішим з яких є Top Hill, де часто можна почути найкращих ді-джеїв Європи.

Ціни

Вартість відпочинку в Чорногорії становить від двохсот до кількох тисяч євро за тижневий тур, залежно від обраної вілли (готелю) і концепції харчування (від проживання без харчування до all inclusive).