tours_hero_image

Тури в Швейцарію

Основна інформація про відпочинок у Швейцарії

Особливості

Швейцарія - красуня Альп. Тут усе респектабельно, спокійно і затишно. Усі гірськолижні траси ідеально укочені, для відпочинку створено всі умови, а готелі найрозкішніші. Тож не дивно, що цю країну так люблять знаменитості, заможні бізнесмени та східні шейхи.

Траси

У Швейцарії на двох третинах території розташовані гірськолижні траси. Усі вони бездоганної якості, чисті, широкі та будь-якого виду складності. Знайдуть для себе тут траси до душі як новачки, так і справжні професіонали, які вже підкорили найкращі траси світу. Гірськолижний сезон тут триває з листопада по квітень, а іноді практично цілий рік завдяки курортам, розташованим на льодовиках.

Ціни

Вирушаючи до Швейцарії, будьте готові до витрат, оскільки це дуже дорога країна. Але якість усіх товарів, які тут виробляють, найвища, тому ви платите не даремно. Але ціни на їжу тут все ж найдорожчі в Європі.

Як дістатися?

До Швеції можна дістатися літаком, прямим рейсом із Києва. На екскурсійні тури можна вирушити як з Києва, так і зі Львова, а також є чудові автобусні тури прямо на гірськолижні курорти.

Готелі

У Швейцарії дуже хороша готельна база з гарним сервісом, найчистішими номерами і чудовими краєвидами. Але ціни кусаються навіть на хостели. Найдешевше бронювати відпочинок заздалегідь, і якщо їде багато людей, можна зняти будиночок чи віллу, і вийде дешевше за все.

Розваги

У Швейцарії безліч природних пам'яток - гори, озера, водоспади, заповідники. Багатьох також приваблює стародавня архітектура і замки, яких тут дуже багато. Для шанувальників культури є безліч цікавих музеїв: музей годинників, транспорту, олімпійський музей і музей етнографії та побуту під відкритим небом.