tours_hero_image

Тури в Танзанію

Основна інформація про відпочинок у Танзанії

Особливості

Танзанія - це острів Занзібар з чудовими пляжами і білосніжним піском, батьківщина вокаліста гурту Queen - Фредді Мерк'юрі, безліч природних пам'яток і незабутній африканський колорит.

Переліт і віза

У самій Танзинії є місто Дар-ес-Салам, куди найчастіше прилітають ті, кого цікавить саме континентальна частина країни. Якщо ж Вас цікавить о. Занзібар, у такому разі літають туди з України або з пересадкою в Дубаї, або прилітають до самого Дар-ес-Саламу, а звідти можна долетіти гелікоптером до Занзібару (місцева маршрутка), або ж дістатися на поромі.

Екскурсії та розваги

Оскільки йдеться про африканську країну, тут досі збереглися місцеві племена і безліч цікавих місцевих традицій. Тому етнічні екскурсії тут теж влаштовуються за бажанням. Крім цього, країна сповнена природних пам'яток - чого тільки вартий вулкан Кіліманджаро?! А для любителів тваринного світу ми сміливо рекомендуємо сафарі в найкращий національний парк всієї Африки - Серенгеті.

Море і пляж

Якщо Вас цікавить більше пляжний відпочинок і хочеться чогось більшого, ніж Єгипет, але не так дорого, як Мальдіви, в такому разі Занзібар - чудовий вибір! На самому острові великий вибір пляжів - знайдуться і для любителів білосніжного піску та шикарних готелів, і для тих, хто захоплюється дайвінгом, і для небайдужих до місцевого колориту. Дуже важливий момент, на який варто звернути увагу під час вибору пляжу, - припливи і відливи. Тому обов'язково порадьтеся з Вашим менеджером щодо такого моменту перед вибором туру.

Ціни

Вартість туру в Танзанію варіюється залежно від сезонності, категорії готелю і його розташування. Наприклад, ціна на тижневий тур із проживанням у тризірковому готелі стартуватиме від 923 доларів на людину.

Готелі

Готелів у материковій частині Танзанії небагато, особливо високого рівня. Сюди здебільшого приїжджають за екскурсійним відпочинком, тому готелі не надто беруться до уваги. Що ж стосується острова - тут готелів безліч: від 3* до 5*. Переважно в занзібарських готелях має попит напівпансіон (сніданок+вечеря), оскільки в обід багато хто на екскурсіях, а вечері у всіх готелях Занзібару приголомшливі! Але є і системи "Все включено" і "Сніданок".

Сезон

У Танзанії (на острові Занзібар зокрема) тропічний клімат, тому тут варто звертати увагу на сезон дощів. Найчастіше, вони такого роду, як у Домінікані і на Шрі-Ланці, наприклад - короткострокові, але іноді бувають затяжні, так що такий момент теж варто враховувати. Сезоном вважаються місяці з липня по березень.