Автобусні тури – найдоступніший спосіб відкрити Європу #безвіз

11 червня офіційно набув чинності безвізовий режим між країнами Шенгенської зони та Україною. Більше не доведеться чекати в чергах різних посольств, платити додаткові збори і чекати візи.

Олександр Довгопол

Олександр Довгопол

Автобусні тури – найдоступніший спосіб відкрити Європу #безвіз

11 червня офіційно набув чинності безвізовий режим між країнами Шенгенської зони та Україною. Більше не доведеться чекати в чергах різних посольств, платити додаткові збори і чекати візи. Достатньо просто оплатити путівку і насолоджуватися поїздкою. А автобусні тури – це найдоступніший спосіб подивитись зараз у Європу. Давайте розглянемо всі переваги та недоліки таких подорожей, а також дізнаємося на що варто звернути увагу, щоб поїздка принесла тільки позитивні враження.

 

Переваги автобусних турів

6f455b3f-92ad-4c03-81a3-014f6b6078bf

1. Багато країн – багато вражень 
Мабуть, тільки за допомогою автобусного туру ви зможете об’їхати практично половину Європи за 10 днів.  Лише до туру вихідного дня може входити до трьох країн (Польща, Угорщина, Чехія), а тури на 10 і більше днів можуть захопити всю Європу аж до самої Скандинавії чи Португалії.

2. Демократичний вид відпочинку
Тижневий тур країнами Європи, з екскурсіями та проживанням, обійдеться вам у 300 євро, а короткий двох-трьохденний – від 100 євро і нижче;

3. організація
Всі автобусні тури ідеально організовані. У вас буде чіткий розклад і гід-керівник, до якого в будь-яку хвилину можна звернутися по допомогу. Все що від вас вимагається – насолоджуватися поїздкою.

4. Завжди весело
Автобусний тур передбачає групову поїздку. Можна сміливо вирушати в подорож самостійно, вам забезпечена весела компанія і нові знайомства.

5. Мобільність
Це фактично “доставка від дверей до дверей”: мандрівникам доводиться ходити зовсім мало: автобус привезе і на екскурсію, і до торгового центру, і забере прямо від дверей готелю.

 

Недоліки автобусних турів

6

1. обмежений час на огляд визначних пам’ятокБезумовно, складно подивитися Рим за один день або відчути всю романтику Парижа за кілька годин. Однак, на жаль, в автобусних турах усе чітко за розкладом.

2. Додаткові екскурсії
Зазвичай у вартість туру входять лише якісь базові екскурсії, а за всі інші доведеться доплатити, і це істотно збільшує вартість вашої путівки.

 

3. нічні переїздиТакий вид автобусних турів точно не підійде літнім і дітям до 8 років, та й тим, хто не може спати в транспорті. Це втомлює і може зіпсувати загальне враження від туру.

 

На що важливо звернути увагу під час вибору автобусного туру?

tur-Evropa-avtobusputeshestvie-500x333

1. Обирати країни, які вас цікавлять
Зосередьте свою увагу на одній-двох країнах для відвідування, не поспішайте відвідати всі. Так у вас залишиться більше вражень та уявлень про країну, яку ви відвідаєте та її культуру.

2. Не економте
Варто насторожено ставитися до дешевих пропозицій. Враховуйте рівень життя в європейських країнах. Автобусний тур до Польщі може коштувати 100 євро, до Італії малоймовірно. Це вбереже вас від непередбачених витрат у дорозі.

3. Не обирайте тури з нічними переїздами. Нічні переїзди припускають замість ночівлі в готелі, переїзд в іншу країну на автобусі. Ми не радимо нічні переїзди, але маємо зауважити, що це додатковий спосіб заощадити – подорожі з нічними переїздами завжди дешевші.

4. Підготуйтеся
Візьміть із собою зручний одяг і взуття – ходити доведеться дуже багато. Якщо ви не плануєте брати додаткові екскурсії заздалегідь заплануйте розважальну програму на цей час. Візьміть подушку-підкову, так ваша шия і спина почуватимуться набагато краще. І інші дрібниці.


ПЛАНУЄТЕ ПОДОРОЖ?
Залишіть запит, наші спеціалісти запропонують вам кращі варіанти за вигідною ціною

Поділитися