tours_hero_image

Тури в Хорватію

Основна інформація про відпочинок у Хорватії

Переліт і віза

В аеропорти Спліт і Пула літаки літають з Києва, переліт туди - по 2,5 год. З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки в Хорватію громадянам України слід мати тільки біометричний паспорт - віза не потрібна.

Готелі

Гостинна Хорватія пропонує різноманітні види розміщення: від недорогих апартаментів до готелів рівня 5 * з харчуванням "все включено". Для молодіЕкскурсії островами Хорватії, дайвінг, серфінг, тенісні корти та ще - нічні клуби в кожному місті, особливо на острові Хвар, у Дубровнику, Поречі та Задарі.

Море і пляж

Море тут найчистіше, пляжів багато і всі вони унікальні. Піщані пляжі або дрібногалькові пляжі - здебільшого в Середній Далмації. На півострові Істрія і в південній Далмації вони галькові і ще тут купаються з платформи.

Екскурсії та розваги

Плітвицькі озера - унікальний природний парк з 92 водоспадами і 16 озерами з красивою водою. Міста Хорватії - це музеї просто неба. Вони по-середземноморськи чарівні. Велика кількість бухт, заток і островів робить Хорватію ідеальним місцем для серфінгу та риболовлі.

Ціни

Вартість відпочинку в Хорватії залежить від регіону, категорії готелю і типу харчування. Тур, що включає авіапереліт і проживання 7 ночей, коштує від 400 євро до більш ніж 1000 євро на людину.