Який нічний клуб у Шарм-ель-Шейху обрати?

Якщо когось цікавить суто пляжний розмірений відпочинок, когось екскурсії, то завжди є молодь, якій усе це абсолютно не цікаво. І так, де ж у Шарм-Ель-Шейху можна потанцювати.

Який нічний клуб у Шарм-ель-Шейху обрати?

На невелике місто Шарм Ель Шейх припадає досить багато нічних клубів. Їх стільки, що вистачить на те, щоб кожну ніч тижневої відпустки проводити в новому місці. Власники клубів це передбачили, тому найцікавіші вечірки в них проходять у різні дні. Вартість усіх дискотек приблизно однакова – 30-35 доларів з людини, до неї входить трансфер із готелю, вхідний квиток і один напій.

Найпопулярніші нічні клуби Шарм-ель-Шейху

В топі найпопулярніших клубів Шарма Ель Шейху:

1. Dolce Vita Taj Mahal

Який нічний клуб у Шарм-ель-Шейху обрати?

Мабуть, найоригінальніший нічний клуб у Єгипті. Чим він відрізняється від інших? Тим, що розташований він у справжнісінькій пустелі! Тут гостей регулярно розважають імениті гості та відомі на весь світ ді-джеї. Клуб просто величезний, вечірки проходять просто неба. Публіка пристойна, переважно іноземці.

Розташування: район Хадаба, поруч із комплексом “1000 і 1 ніч”.

 2. Little Buddha

Який нічний клуб у Шарм-ель-Шейху обрати?

Хороший клуб відомої світової мережі, не такий великий, як попередній, але дуже популярний. У звичайному режимі клуб працює як суші-бур із приємним лаунжем. А ось ближче до опівночі починаються веселощі. Дискотека проходить на другому поверсі, а перший працює як ресторан. Між поверхами стоїть велика золота статуя Будди, що є відмінною рисою всіх закладів цієї мережі. Публіка тут так само пристойна, цей заклад люблять відвідувати європейці.

Розташування: Знаходиться в самому серці міста, а Нааме Бей, біля готелю Tropitel Naama Bay 5*.

 3. Pacha

Який нічний клуб у Шарм-ель-Шейху обрати?

Цікавий клуб з фірмовою атмосферою, оригінальним дизайном, кращими ді-джеями з Великої Британії та чудовим світлом! Тут є кілька ресторанів, спеціальні зони та кімнати, свій магазини, сцени, пінний басейн, танцпол просто неба.

Клуб настільки гарний, що в ньому передбачили навіть спеціальну кімнату з терасою, яка виходить на танцмайданчик:) Орендувати її можна на час вечірки або навіть на кілька днів.

Розташування: Знаходиться в центрі Наама Бей, біля готелю Sanafir 3*.

 4. Hard Rock Cafe

Який нічний клуб у Шарм-ель-Шейху обрати?

Ще один представник відомої світової мережі, точніше, навіть цілих два. Адже нещодавно в Шарм Ель Шейху відкрився другий Hard Rock Cafe в районі Набк. До вечора заклади працюють як американський ресторан з величезними бургерами, а ночами він перетворюється на клуб. Розміри його невеликі, у туристів він досить популярний, тож тут часто буває людно. Але відвідати його однозначно варто! Фотографії на тлі рожевого ретромобіля біля входу вже стали класикою.

Розташування: у центрі Наама Бей і в Набці

Який нічний клуб кращий?

Обирати вам, але всі вони варті уваги. Якщо відпочивати, то на повну. 

Поділитися