Куди поїхати у серпні? 5 бюджетних напрямів

Серпень є піком туристичного сезону з високими цінами та великою кількістю відпочивальників, тому краще планувати відпочинок на вересень. Проте навіть у цей час можна знайти бюджетні напрямки для відпочинку, такі як Єгипет, Чорногорія, Туреччина, Італія та ОАЕ, де є можливість насолодитися подорожжю за прийнятними цінами. Важливо обрати правильний напрямок і скористатися послугами досвідчених турагентів.

Куди поїхати у серпні? 5 бюджетних напрямів

Якщо чесно запитаєте у турагента, який місяць він не радить для подорожей, будьте впевнені, що він відповість – “серпень”! Уся річ у тім, що саме в серпні всі згадують, що літо закінчується, а ми так і не встигли нікуди поїхати, там додаються хоч невеличкі, але свята, ну і саме на серпень припаде максимальна кількість відпусток. Усе це робить цей місяць піком туристичного сезону. Ціни на відпочинок у серпні завжди зашкалюють, тури розкуповують, як гарячі пиріжки, а на пляжах просто неймовірна кількість відпочивальників. Якщо у вас є можливість, то настійно радимо відкласти свій відпочинок на вересень, але якщо такої можливості немає, то ось 5 напрямків, де можна бюджетно відпочити навіть у самий пік сезону.

Єгипет

Куди поїхати у серпні? 5 бюджетних напрямів

У багатьох склалося стійке переконання, що Єгипет розташований в Африці і там неймовірна спека влітку і взагалі навіщо туди їхати, якщо найкращий сезон там починається в жовтні?! Насправді ж, Єгипет розташований не тільки в Африці, а територія Олександрії і зовсім розташована на Середземному морі. Так, їздити на екскурсії влітку ми вам не рекомендуємо, але температура повітря там не набагато вища за Туреччину. Додайте до цього сухіший клімат і ось уже все не так страшно. При цьому, саме літо вважається найкращим сезоном, щоб подивитися підводний світ Червоного моря. Місцеві гіди кажуть, що це сезон, коли “одружуються рибки”, їх справді стає дуже багато, навіть не біля найпопулярнішого рифу. При цьому вартість відпочинку тут істотно нижча, ніж у Туреччині, а польотна програма цього року дуже широка і вильоти з Одеси курсують усе літо! Якщо хочеться відпочити на “Все включено” за прийнятними цінами, то кращого вибору просто не знайти.

Черногорія

Куди поїхати у серпні? 5 бюджетних напрямів

Чорногорія відносно новий напрямок для українців і багато хто вважає, що це забута балканська країна, з табором і циганськими піснями. Насправді ж це навіть близько не відповідає дійсності. Чорногорія – це маленький шматочок Європи, вона сусідка Італії, і італійці залишили тут помітний слід у чудовій архітектурі та смачній кухні. Але особливість Чорногорії саме в її горах, від краси гірських пейзажів тут перехоплює подих і хочеться протерти очі, щоб переконатися, що все це не сон. Ну, і не варто забувати, що Чорногорія вважається екологічно чистою зоною, тож їдуть сюди не тільки за краєвидами, а й за оздоровленням.

Серпень припадає також спекотним місяцем для Чорногорії, і якщо в червні та навіть у липні бувають гарячі тури, то не варто чекати цього в серпні. Однак, загалом ця країна найдоступніший напрямок Європи, тому ціни на відпочинок тут цілком доступні навіть у серпні.

Туреччина

Куди поїхати у серпні? 5 бюджетних напрямів

Цього сезону Туреччину ледь можна назвати бюджетним напрямком. Якісні готелі на “Все включено” стартують від 700$ на одну людину, але сервіс і якість будуть відмінними. Проте є в Туреччині й бюджетні варіанти для відпочинку, якщо для вас цей напрямок є пріоритетним. Наприклад, можна розглянути Егейський напрямок Туреччини, який періодично з’являється в гарячих акціях. Там не такі якісні готелі і далеко не всі працюють на “Все включено”, але зате там неймовірно красива природа і приємніший клімат.

Італія

Куди поїхати у серпні? 5 бюджетних напрямів

Якщо ви здивувалися, як Італія потрапила в бюджетні напрямки, то хочемо вас обнадіяти – ми не помилилися. Цього року з’явилися прямі чартерні перельоти з Одеси до Ріміні, що дало змогу багатьом одеситам подивитися цю чудову країну за мінімальною ціною! І якщо Барселону з Одеси зняли, то Ріміні залишився у вашому розпорядженні. При чому можна не тільки відпочивати в Ріміні, а й забронювати екскурсійний тур і подивитися всю Італію буквально за 7 днів. Програма дуже насичена, але зате цікава.

ОАЕ

Куди поїхати у серпні? 5 бюджетних напрямів

Зізнаємося чесно, серпень дуже спекотний місяць в ОАЕ. Якщо ви хочете купатися в морі та здійснювати довгі прогулянки містом, то розглядати цей напрямок не варто. Однак, не варто забувати, що ОАЕ країна майбутнього і кондиціонери тут є навіть на зупинках, вже мовчимо про Dubai Mall, де розташований критий лижний курорт. Тож серпень може стати прекрасним вибором, щоб вирушити на шопінг. Розпродажі тут по-східному щедрі, туристів не дуже багато, а ціни на відпочинок – мінімальні.

Як бачите, навіть у самий пік сезону можна відпочити за цілком прийнятними цінами, якщо підібрати правильний напрямок. Головне, щоб ваш туристичний агент міг розповісти не тільки про переваги, а й про недоліки напрямків. Саме тому всі менеджери “ХО” щороку вирушають в інфо-тури, щоб рекомендувати своїм туристам тільки перевірені готелі та підбирати напрямок, який відповідатиме всім вашим вимогам.

Поділитися