Морські круїзи на суперлайнерах

Найбільші лайнери, на яких пасажири вирушають у морські круїзи, є сьогодні також найбільш інноваційними. Круїзні компанії не втомлюються дивувати пасажирів якістю суден, що спускаються на воду. Щороку починає борознити океан 1-2 нових лайнери – ще більші і ще більш сучасні, ніж попередні. Розповімо в цій статті про найбільші лайнери.

Морські круїзи на суперлайнерах

  Чим здивують люксові лайнери?

Harmony of the Seas

Морські круїзи на суперлайнерах

Морські круїзи на суперлайнерах

Морські круїзи на суперлайнерах

Лайнер американської компанії Royal Caribbean, клас Oasis. Найбільше судно цього класу на сьогодні. Складається з 18 палуб, може перевозити 5479 пасажирів. На його борту є розваги для дітей і дорослих, які в одному місці на суші, мабуть, не зустрінеш:

  • найбільша водна гірка, яка спускається з 16 на 6 палубу
  • 2 симулятори хвилі для катання на серфінгу
  • найшвидкісніший інтернет на судні у світі
  • 20 ресторанів, у т.ч. ресторан Джеймі Олівера
  • бар, у якому відвідувачів обслуговують роботи-бармени
  • каюти без вікна оснащені віртуальними балконами – екранами, на який транслюється все, що відбувається в даний момент за бортом

І, традиційні для суден цього класу:

  • аква-театр
  • дитяча водна зона для відпочинку з басейнами та гірками
  • карусель натуральної величини
  • центральний парк – справжній парк із деревами на борту судна, створений за образом Central Park у Нью-Йорку.
Морські круїзи на суперлайнерах

Морські круїзи на суперлайнерах

Морські круїзи на суперлайнерах

Carnival Vista

Морські круїзи на суперлайнерах

Лайнер американської круїзної компанії Carnival Cruises. Спущений на воду в 2016 р., свій перший сезон здійснює на Середземному морі в круїзах з Барселони.

Лайнер також не маленький: 15 палуб, розрахований на 3936 пасажирів. У Carnival Vista цікавий дизайн кают і всіх інших приміщень. Деякі каюти – категорія називається Habana – виконані в кубинському стилі – дуже розслабленому і замість балкона мають велику терасу, на якій підвішений гамак. Сімейні каюти вміщують до 5 осіб. У їхню вартість включено послуги вечірньої няні. Оригінально оформлений атріум – посеред нього встановлено інтерактивний екран у формі гігантської воронки, на якому з’являються зображення всього, чого завгодно: від рибок до заходів сонця.

Незвичайна розвага – повітряний велосипед. Нагадує човник із кошиком, який рухається в повітрі по периметру судна.

На судні є своя пивоварня і кінотеатр IMAX.

MSC Meraviglia

Морські круїзи на суперлайнерах

Морські круїзи на суперлайнерах

і ще 2 судна компанії – MSC Seaside, MSC Seaview

Круїзна компанія MSC Cruises, лідер серед круїзних компаній на Середземному морі, будує і спускає на воду 3 новітніх судна. Кожен лайнер складається з 19 палуб і вміщує 5700 пасажирів.

На суднах буде більше категорій кают, нові типи кают: Family і Super-Family вміщують від 6 до 10 осіб і мають 2-3 санвузли.

Інтерактивний купол, на який транслюватимуться картини неба за бортом і лайт-шоу, що створюють чарівну атмосферу.На лайнерах пасажири зможуть користуватися своїми смартфонами завдяки мережі wi-fi. З новинок у сфері розваг – шоу Cirque du Soleil  у спеціально створеному для цього унікальному приміщенні. Шоу проводитимуться 6 днів на тиждень по 2 рази на добу.

 Ціна на морські круїзи на 1 людину на 7 ночей стартує від 1000 євро залежно від дати круїзу.

 Ну що ж, “Ласкаво просимо на борт!”

Поділитися