Готелі Туреччини для відокремленого відпочинку

Відкрийте для себе чарівні відокремлені готелі Туреччини, включаючи Incekum West Otel, Champion Holiday Village, Nirvana Lagoon Villas, Otium Hotel Life та Ali Bey Resort. Ідеальні для романтичного та сімейного відпочинку.

Олександр Довгопол

Олександр Довгопол

Готелі Туреччини для відокремленого відпочинку

Нещодавно я повернувся з Туреччини, сповнений нових вражень і яскравих спогадів, і тепер хочу поділитися з вами новопридбаними знаннями. Сьогодні розповім про готелі, де ви можете відчути атмосферу спокою й цілковитого усамітнення.

Incekum West Otel 4* (Аланія)

Готелі Туреччини для відокремленого відпочинку

Про цей чарівний готель в Аланії мало хто знає, і це просто чудово. Адже якби він був широко відомим, потрапити туди можна було б, бронюючи місця лише за півроку. Готель розташований на краю скелі з приголомшливим краєвидом на лагуни з найчистішою водою. У нього невелика, але дуже затишна і зелена територія. Готель розрахований на невелику кількість людей, що робить його навіть при 100% заселенні відокремленим і дуже романтичним.

Champion Holiday Village HV-1

Готелі Туреччини для відокремленого відпочинку

Цей готель у Кемері заснував олімпійський чемпіон із боротьби, який від самого початку заклав концепцію “відокремлений сімейний відпочинок”. Він розташований у мальовничому регіоні на першій лінії, з дуже зеленою територією біля підніжжя гір. Про якість харчування цього готелю ходять легенди, недарма величезна кількість постійних гостей із сезону в сезон віддані Champion Holiday Village HV1. Бунгального типу корпуси, рівномірно розосереджені по всій території, і чуйний, уважний персонал Champion Holiday Village HV1 дадуть вам змогу повною мірою насолодитися умиротворенням і тишею.

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa 5* (Бельдібі)

Готелі Туреччини для відокремленого відпочинку

Готель Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa 5* розташований на великій території в оточенні прекрасної природи, між Середземним морем і Таврськими горами. До послуг гостей приватний пляж із піском і дрібною галькою, 14 басейнів із водними гірками і просторий спа-салон. Готель практично сусід згаданого вище Champion holiday village. Територія готелю становить 152 тисячі кв.м., гуляючи якою можна запросто заблукати…

Otium Hotel Life 5* (Кемер)

Готелі Туреччини для відокремленого відпочинку

Otium Hotel Life 5 – приймає тільки клієнтів старше 16 років. На доглянутій території є басейни, тенісні корти, торговий центр, кілька ресторанів і барів, обладнаний піщано-гальковий пляж, спортивні розваги та SPA-процедури. Готель прекрасно підійде для відокремленого спокійного відпочинку, де відвідувачі зможуть відволіктися від дітей, які займають весь вільний час, і повною мірою насолодитися один одним.

Ali Bey Resort 5*

Готелі Туреччини для відокремленого відпочинку

Найсмачніше я, звісно, залишив наостанок! Ali Bey Resort 5* – це не просто відокремлений відпочинок, це Vip рівень за непристойно маленькі гроші. Вдумайтеся тільки: територія в 120 тисяч кв. м. представлена до послуг всього 1000 осіб. Індивідуальне ставлення до кожного клієнта, аквапарк 15000 кв.м., дитячі басейни з екологічно чистим гіпоалергенним піском, усюди мармурове покриття, позолота, а сам дизайн готелю виконаний в авторському османському стилі. Уся територія Ali Bey Resort 5* розташована в кедровому бору, де висота дерев сягає 25-30 метрів, плюс до цього скрізь квіти, ліани та різні декоративні рослини. І до речі, відповідально заявляю – в Ali Bey Resort 5* найрозкішніші номери з тих, що я бачив у Туреччині. 

Звісно, це далеко не весь список, який може запропонувати Туреччина, і якщо вас цікавить щось інше, я завжди буду радий вам допомогти!

Поділитися