Скільки коштує навколосвітня подорож

Ми вирішили трохи відкрити вам завісу таємниці навколосвітніх подорожей. І розповісти про один із можливих варіантів такої поїздки. Як це організувати? Скільки це коштує? Як багато часу треба на підготовку?

Олександр Довгопол

Олександр Довгопол

Скільки коштує навколосвітня подорож

Ми вирішили трохи відкрити вам завісу таємниці навколосвітніх подорожей. І розповісти про один із можливих варіантів такої поїздки. Як це організувати? Скільки це коштує? Як багато часу треба на підготовку? Чи бувають гарячі навколосвітні подорожі? А тепер про все по порядку.Кругосвітня подорож – це поїздка, до якої треба готуватися заздалегідь. Навіть, напевно, дуже і дуже заздалегідь. Якщо ви громадянин США або Європи, то вважайте, що вам пощастило. І безвізових країн для вас набагато більше, ніж для громадян України. Тому що відкриття віз під навколосвітню подорож – це процес трудомісткий і тривалий. Найімовірніше, вам знадобиться помічник у цьому питанні.

Чи бувають гарячі навколосвітні подорожі?

Скільки коштує навколосвітня подорож

Наша відповідь – ні! Наприклад, навколосвітня подорож, про яку ми розповімо в цій статті, відбудеться з 4 січня 2019 року і на неї вже відкрито продаж. Організувати таку поїздку спонтанно просто фізично неможливо. Та й місця, незважаючи на високу вартість, закінчуються задовго до старту.

Як організувати навколосвітню подорож?

Скільки коштує навколосвітня подорож

Найпростіший спосіб організувати навколосвітню подорож – це навколосвітній круїз. Ви живете на комфортабельному лайнері, з безліччю розваг на борту. Круїз, про який ми сьогодні розповімо, відбуватиметься на лайнері MSC Magnifica, компанії MSC Cruises. Так чому ж у круїзі так зручно подорожувати і чому з року в рік сотні тисяч туристів прагнуть провести свою відпустку в морі? Уявімо собі, що сьогодні 4 січня 2019 року. Ви прилетіли в Рим. Ваш паспорт рясніє всілякими візами. Проведена велика підготовка і попереду у вас подорож, яку, ймовірно, ви планували все життя. Сьогодні о 19:00 з круїзного порту в містечку Чівітавеккья ви вирушаєте в навколосвітній круїз на 119 днів. Ваш корабель перетне всі меридіани і двічі – екватор. За час круїзу ви проведете в морі 54 дні, а в інші дні відвідаєте понад 30 країн.

Скільки коштує навколосвітня подорож

У такій поїздці вам будуть доступні всі блага готелю 5* з однією лише відмінністю: вже завтра зранку ви прокинетеся в новому місті або навіть країні. І у вас буде цілий день на прогулянки, фотографії, дегустацію місцевої кухні і все, чого душа забажає. Годині о 6-7 вечора ви повертаєтеся назад на лайнер, де всі готові вас годувати і розважати. Якщо говорити про сам лайнер, то тут є все: починаючи від театру і караоке, закінчуючи казино і картинною галереєю. Довжина корабля 294 метри, це теж саме, якби будинок у майже 100 поверхів приліг на воду. Тож місце знайшлося навіть для тенісного корту і баскетбольного майданчика.

Отже. Якщо в морі заплановано провести 54 дні, значить 65 днів залишається на дослідження нових міст і країн. Який же на нас чекає маршрут?

Італія – Франція – Іспанія – Мадейра – Сен-Мартен – Віргінські острови – Пуерто-Рико – Кюрасао – Аруба – Колумбія – Панама – Коста-Рика – Нікарагуа – Гватемала – Мексика – США – Французька Полінезія – Американське Самоа – Самоа – Тонга – Фіджі – Нова Зеландія – Австралія – Сінгапур – Малайзія – Таїланд – Шрі-Ланка – Мальдіви – ОАЕ – Оман – Йорданія – Єгипет – Греція

Непогано, правда? Ну і головне питання.

Скільки коштує навколосвітній круїз?

Скільки коштує навколосвітня подорож

Найдешевша внутрішня каюта на двох коштуватиме 24 958 євро. Вартість каюти з балконом починається від 36 958 євро. Ну а найдорожчий сьют обійдеться туристам у 76 358 євро. Це вартість за двох осіб, включно з обов’язковими портовими зборами. У неї входить триразове харчування і всі розважальні заходи на борту. Бонусом додаються 15 берегових екскурсій.

Назвати таку пригоду доступною або бюджетною, звісно, не можна. Але теоретично накопичити на подібну подорож один раз у житті можна. Ми бажаємо вам бути безстрашними мрійниками і відчайдушними мандрівниками. І тоді навколосвітня подорож стане не мрією, а реальністю! А для тих, хто дочитав до кінця, невеличкий бонус – фотографії найкрасивіших місць з нашого навколосвітнього круїзу.

Поділитися