Календар низьких цін в готель Yasmin Bodrum Resort

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Yasmin Bodrum Resort

Загальная інформація

Готель розташований на узбережжі за п'ять кілометрів від містечка Тургутрейс. Він був збудований у 2004 році, а його остання реновація відбулася у 2018 році. Цей заклад чудово підійде для активного відпочинку з сім'єю.

Послуги в готелі

2 відкриті плавальні басейни (без підігріву), площі 688 кв.м та 765 кв.м, відкриті щодня з 09:00 до 20:00. 1 критий басейн без підігріву з площею 260 кв.м. Готель пропонує 6 конференц-залів. У головному ресторані готелю до вашої уваги "шведський стіл" з міжнародними стравами на сніданок, обід та вечерю. Також є можливість відвідати відкритий ресторан з обслуговуванням по меню та бар, де пропонуються освіжаючі напої.

Море та пляж

Між морським узбережжям та розташованим готелем простягається елегантна набережна.

Для дітей

Єдиний відкритий басейн доступний для користувачів. У басейні є відокремлена секція. Також є міні-клуб для дітей віком від 4 до 12 років. Графік роботи клубу: з 10:00 до 12:30 та з 14:30 до 17:00.

Розваги та спорт

Гості можуть грати у теніс на одному з трьох кортів, відвідати тренажерний зал або скористатися водними гірками. Шезлонги, масаж та сауна чудово підійдуть для відпочинку. Крім того, гості можуть зайнятись пляжним волейболом або пограти у більярд.

Номери

Готель складається з шестиповерхової основної будівлі Main Building та 42 двоповерхових корпусів Myndos Club. Всього 474 приміщення.