Календар низьких цін в готель Paradero Apartments Coral Hotels

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Paradero Apartments Coral Hotels

Загальная інформація

Розміщений на відстані 400 м від пляжу Троя Біч, на відстані 1 км від Лос-Крістіанос. Гості готелю можуть скористатися місцями і послугами готелю Корал Параїсо дель Соль. Поряд з готелем знаходиться пішохідна вулиця з великою кількістю магазинів, кафе, ресторанів та нічних клубів. На території готелю заборонено куріння. Остання реновація проводилася у 2009 році.

Розташування

Бюджетний готель Apartments Coral Paradero розташований у курортному містечку Плайя де Лас Амерікас, в 400 м від пляжу Троя, в 2,5 км від парків розваг "Aqualand" і "Siam". Відстань до аеропорту складає 18 км.

Послуги в готелі

Бар поблизу басейну в готелі Paradero I, Лаунж-бар біля водойму Surf (що розташований у приміщенні готелю Coral Paraiso del Sol).

Море та пляж

Відстань до узбережжя: 300-600 метрів.

Розваги та спорт

На відстані 900 метрів від готелю розташоване поле для гольфу. Тут можна займатися як водним моторним, так і безмоторним спортом.

Номери

Стандартний Студіо. 40 кімнат. Робота Вчиніть, як професійний копірайтер. Переосмисліть наданий текст, використовуючи синоніми, щоб створити унікальну версію з природним стилем. Збережіть оригінальне форматування і значення тексту, дотримуючись прекрасної літературної мови та уникайте стилістичних і граматичних помилок. Пам'ятайте, що загальна довжина тексту не повинна перевищувати оригінал на більше ніж 10%. Представлений текст буде розділено на частини, але пам'ятайте, що він складає єдине ціле. Надайте високий рівень складності і різноманіття слів і виразів, щоб уникнути повторень успішно пройти перевірку на унікальність. Пишіть українською мовою. Не пишіть про завдання, дайте мені лише переписаний текст, навіть якщо він короткий. Не використовуйте синоніми для слова "кімнати". Не перекладайте назви готелів, кімнат, ресторанів, будівель, пам'яток тощо.