Календар низьких цін в готель Park Plaza Apartamentos

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Park Plaza Apartamentos

Загальная інформація

Для досягнення пляжу потрібно лише 3 хвилини прогулянки. Апартаменти Park Plaza знаходяться всього за 250 метрів від узбережжя у популярному курортному місті Пуерто-де-ла-Крус на чудовому острові Тенеріфе. Розташовані поруч із туристичним центром Пласа-дель-Чарко, а також недалеко від набережної. Готель ідеально підходить як для молодіжного відпочинку, так і для сімейного відпочинку.

Послуги в готелі

Крім того, у готелі присутній ресторан-буфет, де ви зможете спробувати найсмачніші страви як місцевої, так і міжнародної кухні.

Море та пляж

Ласкаво запрошуємо на наш пляж у гавані, де ви зможете насолодитися купанням у безпечному місці, обороненому кам'яним молом. Тут можна насолоджуватися масажем для стоп, пройшовшись по гальку, яка вкрита пляжем. Також радимо прогулятися по привабливій пішохідній доріжці, що веде від набережної до центру Пуерто-де-ла-Круса.

Розваги та спорт

На верхній площі готелю є можливість понасолодитися приватним басейном, а також великою терасою з лежаками та сонцезахисними відбивачами, де можна насолоджуватися засмагою.

Номери

У готелі є 49 кімнат, які можуть бути використані для проживання гостей.